Coinler

MANTRA DAO (OM Coin)

MANTRA DAO (OM Coin), borsalara girmeden önce sizlere tanıtacağımız GÖZDE PROJELERDEN BİRİSİ. Coinmuhendisi ekibi olarak bomba fırsatlar sunmaya devam ediyoruz. Sitede yer verilen coinlerde %1000 den fazla kazanç sağlayan proje tanıtımlarımız oldu. MANTRA DAO da bomba projelerden olabilir mi? MANTRA DAO nedir? Ön tanıtımla başlayalım; MANTRA DAO stake etme, borç verme ve yönetişime odaklanan, topluluk tarafından yönetilen bir DeFi platformudur. Proje, web 3.0 için topluluk tarafından yönetilen, şeffaf ve merkezi olmayan bir ekosistem oluşturmak için kalabalığın bilgeliğinden yararlanır. Polkadot ekosistemi için Parite Substrate üzerine inşa edilen proje, birlikte zenginliklerini artırmaları için insanlara finansal kontrol sağlamak için stake ve kredilendirmeye odaklanır.

MANTRA DAO

MANTRA DAO, stake etme, borç verme ve yönetişime odaklanan, topluluk tarafından yönetilen bir DeFi platformudur. AYNI ZAMANDA birlikte çalışabilir teknolojiler üzerine inşa edilmiş ve kullanıcıları tarafından toplu olarak kontrol edilen tamamen entegre bir merkezi olmayan finansal hizmetler ekosistemidir. Yönetişim mekanizması, sahiplerinin sistemin parametrelerini etkileyen kararlara katılmasına izin veren OM adı verilen bir dijital jetona dayanmaktadır. OM token, platforma yapılan katkılar için bir ödül olarak dağıtılır ve çeşitli ekonomik teşviklere erişim sağlar. MANTRA DAO, OM belirtecine ek olarak, katılımcıların sistem içindeki davranışını değerlendiren ve OM sahiplerinin performans ölçümlerini takip eden bir itibar mekanizması olan Karma Protokolünü destekler.

MANTRA DAO, Polkadot ağı ile birlikte çalışabilen Substrat tabanlı bir blockchain altyapısı olan Rio Chain üzerine inşa edilmiş, merkezi olmayan bir uygulamadır.

MANTRA DAO platformu aşağıdaki özelliklerden oluşur:Mevduat sahiplerinin, bir araya getirilen dijital varlıkları üzerinden faiz elde edebilecekleri bir tasarruf ve borç verme platformu.OM adlı bir yönetim belirteci, sahiplerine faiz oranı, enflasyon ve deflasyon seviyeleri gibi belirli ekonomik parametreler üzerindeki oylama gücünü verir.KARMA adlı bir itibar protokolü, A) OM token sahiplerinin oylama gücünü belirli ölçülebilir metriklerle orantılı olarak tartıyor. B) OM token sahiplerinin çeşitli finansal teşvik programlarından yararlanma şansını artırır.

OM COİN, Polkadot Ağında bir onaylayıcı adayı olan MANTRA DAO Vakfı tarafından başlatılan bir projedir. MANTRA DAO Vakfı, MANTRA DAO platformunu sürdürmek ve vakfın faydalanıcıları olan ve nasıl çalıştığını yöneten OM token sahiplerine hizmet etmek için oluşturulmuştur.

MANTRA DAO Vakfı, MANTRA topluluğu tamamen merkezi olmayan bir şekilde sürdürmek için yeterince kurulana kadar MANTRA DAO’nun piyasaya sürülmesini ve geliştirilmesini sağlayacaktır. MANTRA DAO Vakfı ayrıca ticari markalar ve telif hakları gibi projeyle ilgili belirli maddi olmayan varlıkların korunmasından da sorumludur.

MANTRA DAO Yol Haritası

3. Çeyrek 2020

İlk Üyelik Teklifinin (IMO) Tamamlanması

Staking Platformunun Başlatılması

Mobil Uygulama Yayında

Polkadot Doğrulayıcı düğümü olun

OM Token Borsası Listesi

4. Çeyrek 2020

MΛNTRΛ POOL’un açılışı

Bileşik Ödünç Verme Protokolünün Entegrasyonu

Gelişmiş Staking / Borç Verme Ürün Paketi

2021 1. Çeyrek

OM COİN Tescilli Ödünç Verme Protokolü Yayınlanması

OM COİN Stablecoin çıkarılması

Mantra DAO OM coin nereden alınır

Mantra DAO OM coin şuanda okex den satın alabilirsiniz. Aşağıda fiyat bilgisi günceldir.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.