Coinler

Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST) Coin Nedir?

Bitcoin Hashrate Tarafından Binance Smart Chain’de Teminatlı Bir Token.

Bitcoin madenciliği katılıma önemli bir engel o sınırlı sayıda f çıkış seçenekleri. Bitcoin Standard Hashrate Token ( “BTCST”) Bitcoin madenciliğine borsa düzeyinde likidite getirerek bu sorunu çözer. Her BTCST, Bitcoin madencilik gücünün saniyede 0.1 terahash’ı (“TH / s”) teminatlandırılır. BTCST’leri stake ederek, token sahipleri, stake edilen madencilik gücüne karşılık gelen günlük Bitcoin dağıtımları alacak. Ve BTCST’nin piyasa fiyatı, temeldeki madencilik gücünün indirimli nakit akışı olarak belirlenebilir olduğundan, ikincil ticarette BTCST, likidasyon riski içermeyen kaldıraçlı bir Bitcoin belirteci olarak çalışacaktır. BTCST, Grayscale Bitcoin Trust’ın Bitcoin için kurumsal likidite oluşturmasına benzer şekillerde Bitcoin’in madencilik gücü için verimli bir pazar yaratacak.

BTCST Coin Analiz

  • Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST) , 60 W / TH’lik bir verime standartlaştırılmış 0.1 TH / s gerçek Bitcoin madencilik gücü ile teminatlandırılmış bir token .
  • Madenciler , yeni yayınlanan BTCST karşılığında platforma madencilik gücü katıyor.
  • BTCST , platformun yerel BEP-20 yardımcı programı belirtecidir . BTCST’ye sahip olmak, temel madencilik gücüne sahip olmakla eşdeğerdir . Zincir üzerinde BTCST stake etmek, stake eden kullanıcılara Bitcoin’de madencilik ödülleri alma hakkı verir .
  • 1.000.000’luk ilk dolaşım arzının dışındaki tüm BTCST tokenleri , 25 haftalık haftalık doğrusal hakediş programına tabidir .

Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST) Ne işe Yarar?

Bitcoin Standard Hashrate Token BTCST Coin, Bitcoin madenciliğine likidite getiriyor. Her BTCST, 0.1 TH / s gerçek Bitcoin madencilik gücü ile teminatlandırılır . BTCST’yi stake ederek, sahipleri stake edilen madencilik gücüne karşılık gelen günlük Bitcoin dağıtımları alacaklar.

BTCST, Bitcoin madencileri arasında verimli bir pazar yaratır. BTCST ticareti yaparak, piyasa katılımcıları herhangi bir boyutta, herhangi bir zamanda ve düşük maliyetlerle Bitcoin madenciliği maruziyetine serbestçe girebilir ve çıkabilirler . BTCST tarafından tokenize edilmiş madencilik gücü olmayan madenciler , madencilik makinesi maliyet fiyat dalgalanmalarının risklerine karşı korunmak için jetonu da kullanabilir .

Proje ekibi ve ortak madencilik havuzu Binance Pool , yeni token ihraçları, maliyet seviyesi ayarlamaları, fazla kar dağıtımı ve gelecekteki gelişmeleri içeren projenin önemli konularına toplu olarak karar veren bir yönetim kurulu oluşturacak . Yönetim kurulunun lansman sonrasında üç koltuğu olacak, bunlardan ikisi proje ekibi ve biri ortak maden havuzunda olacak.

BTCST Coin Nereden Alınır?

Bitcoin Standar Hashrate Token BTC STC coin şuanda Binance borsasından türk lirası yatırım satın alabilirsiniz. Binance Para Yatırma sitemizde daha önce yayınlamıştır.
Aşağıda BTCST coin coinmarketcap verileri verilmiştir.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.