Airdroplar

Bitexen Airdrop

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Bitexen airdropunu bu yazıda sizlerle paylaşmak için beraberiz. Önce kısaca Bitexen borsasını tanıyalım. Bitexen borsası yerli bir borsamız..

Yüksek güvenlik hizmetlerinin sunulduğu; canlı/anlık müşteri hizmetleri desteğinin verildiği, KOLAY ARA YÜZE SAHİP, tecrübesiyle Türkiye’de kalıcılık üzere hizmet vermeye çalışan bir borsa.

Android-İOS mobil uygulamaya sahip olan borsa gelişim ve yenilik odaklı durumdadır. Borsanın yatırma-çekme-komisyon oranları aşağıdaki gibidir.
Bitexen Telegram grubuna bekleriz.

10 Exen: 3 dolar (9 Mayıs 2020 tarihli fiyat)
Borsaya kaydolmak için KYC ve yerleşim yeri belgesi gerekli.
KYC ARDINA HESABA 10 EXEN YATACAK.

Borsaya kaydolmak için aşağıdaki linki kullanın. Siteye girdiğinizde sayfanın sağ üst tarafındaki HESAP OLUŞTUR kısmından hesabınızı oluşturun.

https://www.bitexen.com/?ref=38407

SİTEYE REFERANS LİNKİNE TIKLADIKTAN SONRA HESAP OLUŞTUR KISMINDAN KAYDINIZI GERÇEKLEŞTİRİN.

https://www.bitexen.com/?ref=38407

Bu Yazı yukarda yer verilen airdropa ilişkin yazarın kendi dünyasında anladığı ölçüde nasıl katılım sağlarım sorusuna cevap verme çabasıdır. Malum her airdrop değerini tutmayabilir, çok aşağısında olabilir hatta scam ve kötü amaçlı olabilir. Bunları dikkate alarak başvurunuz. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur. Eksiklik olabilir; varsa bildirin.. Bol kazançlar

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı