Airdroplar

Bitexen Borsası ve Exen Airdropu

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Bitexen nedir? Exen airdropu, exen coin nedir? Bitexen borsası ne işe yarar? Bu yazımızda yerli borsalarımızdan birisi olan BİTEXEN’le ilgili detaya inen bu soruları cevaplamaya çalışacağız.

Bitexen borsasına ilişkin; Bitexen güvenilir mi? Bitexen borsasının coini olan Exen coin nasıl alınır? Exen coin nasıl kazanılır? Kyc sonrası verilen 10exen=50tl nasıl kazanılır? Bedava exen coin nasıl biriktirilir? Binlerce bedava exen coin nasıl kazanılır? Gibi sorulara da sizler için cevap vereceğiz. Bu arada Bitexen Telegram grubuna bekleriz.

Yazıya geçmeden önce GEÇEN SENE sitemizde bitexen borsası ile ilgili yazı yazan Kripto Uzmanı Talha İnfalle ilgili küçük bir röportaj yapalım istedik. Görüşmede Talha İnfal; ” Bitexen borsası gerek müşteri kapasitesi gerekse işlem hacmi bakımından gittikçe büyüyen bir borsa. Exen coinin 0.25 kuruş olduğu günleri biliyorum. Şimdi değeri 15-20 kat arası artmış durumda. Bu muazzam bir fiyatlama. Yatırımcısı iyi kazandı. Daha kazanacak. Çünkü geri alım-coin yakımı-müşteri ve işlem hacmi artması gibi hususlar BİTEXEN’İ BÜYÜTECEKTİR” dedi.

?? Bitexen, bir kripto para alım satım platformudur. Türkiye’de kurulu ve İTÜ ARI Teknokent teknoloji geliştirme bölgesinde faaliyet gösteren Bitexen Teknoloji A.Ş tarafından geliştirilmiş, bir online kripto-para alım satım platformudur.

?? Bitexen; bankacılık, parite ve türev yatırım araçları alım satım platformları, ödeme sistemleri, bilgi güvenliği , finansal suistimallerin önlenmesi ve inovasyon konularında yıllarca çalışmış olan Türk mühendisler tarafından geliştirilmiştir.

İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlı Bitexen Ticaret A.Ş. , 2.210.000 Türk Lirası ödenmiş sermaye ile hizmet vermektedir.

⭐️⭐️⭐️⭐️ÖNEMLİ :⭐️⭐️⭐️⭐️ Exen coin yatırımcısına değer kazandırmak üzere planlanmış bir coindir. Kriptoya olan talep arttıkca bu coin değer kazancaktır. Sebebi ise Aşağıda white paper vereceğim sizde inceleyin bende anlatacağım. Öncelikle şirket kazandığı tüm parayı yani komisyonlar ve transferlerden elde ettiği gelirin yarısını EN AZ 3 ayda bir defa bu coini satın almak için ayıracak ve aldıkları coinleri yakacaktır yani yok edecektir . Yani bu coin şuan adeti 3 milyon civarı, toplamda 15milyon olacak daha fazla olmayacak. Hatta ocak ayında ilk yakımdan dolayı hiç 15milyonu görmeyecek. Adet sürekli azalacak ve coin sürekli alan birileri olacak. Adet azaldıkça talep aynı bile olsa coin değerlencek ve alım yapıldığı zaman coine para girişi olacak değerlenecektir.

?? Bitexen kurucuları kariyer sahibi girişimcilerdir. Bitexen kurucu ekip Boğaziçi ve İstanbul teknik üniversitesi mezunu tecrübeli deneyimli bilgisayar mühendislerinden oluşmaktadır. (Aşağıda detaylı verdim). Platformun kazancı yapılan alım satımlardan elde edilen komisyonlardan ve transfer ücretlerinden olmaktadır. Binlerce kişi bu platformda işlem yapmaktadır ve ekibin kazancı gün geçtikce artmaktadır. Yani borsa batar gider vb gibi bir durum yoktur. (Hiç bir giderleri yok bu platform bir yazılımdan ibaret, Belki bir kaç teknik personel maaşı vb.)

?? Görüldüğü üzere ekip baya donanımlı; çalışkan, iş piyasasına hakim. Zaten şu anda exen coinin fiyat artışı ilk günkü yapılan whitepaper doğrultusunda ne demişlerse onu yapmalarından kaynaklı. Geri alım-yakma ve airdrop süreci; özellikle Türkiye başta olmak kullanıcı sayısı ciddi artan kullanıcı sayısı gibi etmenler BİTEXEN’İ BÜYÜTECEK..

Şimdi gelelim nasıl kazanılır veya satın alınır. Exen coin kazanmak için hemen kayıt olup kimlik doğrulaması yapınız. Kayıt olduktan sonra kimlik doğrulaması yapan her kullanıcıya şuan10 exen coin verilmekte yaklaşık 50tl ediyor.

Refli link veriyorum banada destek olursunuz. Buyrun

https://www.bitexen.com/?ref=38407

Referans linkiniz ile kayıt olup kimlik doğrulayan her üye için sizede şuan 10exen yani yaklaşık 50tl değerinde coin veriliyor. Bu sayede binlerce bedava exen coin kazanabilirsiniz.

Son olarak borsaya ilişkin komisyon-yatırma-çekim oranlarını(ücretlerini de) aktararak yazıyı sonlandıralım.

Daha fazla exen kazanmak için ref sistemi ile exen biriktirebilirsiniz. Yatırım yapmak exen coin satın almak için ise bitexen platformunda alım satım yapabilirsiniz. Detaylı sorular için telegrama beklerim. https://t.me/bitexen

Exen coin nedir detaylı link.

Exen coin white paper link

Yatırım yapmayı düşünenler whitepaper okuyun türkçe zaten detaylı olarak anlaşılır.

Detaylı sorular buraya: https://t.me/bitexen

Youtube Kanal Abone Ol

Bu Yazı yukarda yer verilen borsayı yazarın kendi dünyasında anladığı ölçüde tanıtma uğraşı ve cevap verme çabasıdır. RİSKTEN- KAR/ZARARDAN YAZARLAR SORUMLU TUTULMAZ/sorumluluk kabul edilmez. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur.

”’Detay araştırmak isteyen iradesiyle daha fazla bilgi edinebilir. Eksiklik olabilir; varsa bildirin.. Sadece buraya bağlı kalmayabilirsiniz.” Bol kazançlar

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu