Coinler

Bolt Coin Nedir

Bolt Binance chain tabanlı Bep2 Tokenidir.

Bolt zilliqa network üzerine inşaa edilmiş bir sosyal medya ve içerik portalıdır.

Hedef kitle: Gelişmekte olan ülkelerde hane halkının kredi kartı sahipliği ve banka hesabına sahip olma oranı çok düşüktür. Halkın internet ortamında mikro ödeme yapabilmesi bu sebepten gelecek yıllarda önem kazanacaktır.

Bolt global Bolt+ adında uygulaması olan bir yayıncı içerik üretici ve tüketiciyi bir araya getirmeyi amaclayan bir brojedir.

Bolt Coinmarketcap

Bolt marketcap olarak şuan oldukca düşük 7milyon dolar. Düşük dememin sebebi şirket ilk 2 çeyrekte 1milyon dolar kar açıkladı ve bunun %20 si ile burn işlemi yaptı. Yani yılın yarısı 1 milyon dolar kar eden bir şirketin coinleri nin tüm değeri 7milyon dolar olamaz kesinlikle yükselecektir. Bir de Binance dex coinleri listeleme programını biliyorsunuz bolt en sağlam adaylardan bir tanesi , binance girme ihtimali yüksek binance ye girerse çok fazla fiyat artışı gözlenebilir.

Bolt Partner ve Faaliyetleri

Ayrıca bolt tiktok gibi milyar kullanıcısı olan bir şirketle partnerlik açıkladı partnerlik detayları ilerde gelecek dendi. Sadece tiktok değil bir çok anlaşma yapıyorlar. En güzel haberlerden bir tanesi ise aşağıda 2020 tokyo olimpiyatları yayın hakkını almışlar.

BOLT+ size 2020 Olimpiyatlarını getiriyor! ⚡️

2020’deki en büyük spor etkinliği – Tokyo 2020 Olimpiyat oyunları – 24 Temmuz 2020’den 9 Ağustos 2020’ye kadar BOLT+ ‘da yayınlanacak!

⚡️ 33 spor dalında 339 yarışmada ve 206 ülkede 11.000 sporcunun katılımıyla, BOLT+ üzerinde paylaşacağımız görüntüyü en üst düzeye çıkarmak için BOLT’de planlama çalışmaları devam ediyor.

Bir çok güzel habere rağmen bolt fiyat olarak yükselmiyor ama gelecekte milyon kullanıcısı olabilecek gibi hatta yakın zamanda.

Bolt app ile spor içeriklerini izleyebiliyor, canlı TV yayınlarına bakabiliyor ve içerisindeki oyunları oynayabiliyorsunuz.

Ekosistem: İçerik ürettikçe veya altyazı, seslendirme yaptıkça BOLT kazan. İçerik tükettikçe, konser bileti aldıkça veya oyuniçi satınalımlarda BOLT harca.

Takım: Takımda oldukca sağlam isimler var. Özellikle Christel Quek oldukca başarılı.

bolt team

Bolt Token Dağılımı

Token dağılımı: Her çeyrekte BOLT elde ettiği karın %20’si kadar tokenı satın alıp burn edecek. Bu işlem toplam suppyın %40’ı yani 400.000.000 token yakılana kadar devam edecek. Başlangıçta ERC20 olarak piyasaya sürülecek daha sonra Zilliqa Network’e dahil olup swap olacak. BOLT 26 Mart 16:00 TSİ ile Bitmax borsasında listelendi

%40 — İlk başta sirkülasyonda olacak adet 400.000.000

%15 — Araştırma, iş geliştirme, reklam bütçesi için ayrılmış 150.000.000

%20 — Stratejik pertnerlere ayrılmış 200.000.000

%20 — Takıma ayrılan mikter. Her yıl %33’ü unlock olacak 200.000.000

%5 — Airdrop ve ödül havuzu için
–•
29 Mart 2019 Güncelleme

Blockchain tabanlı bir içerik ödüllendirme platformu olan BOLT GLOBAL, son zamanlarda birkaç ortaklık duyurusu yaptı. İlk olarak, BOLT’un premium spor akışlarına erişimi, daha da artmıştır. Uluslararası Kriket Konseyi, Kriket’in bir numaralı spor izini sürdüğü Güneydoğu Asya’daki kullanıcılar için 2019 KRİKET DÜNYA KUPASI için BOLT’a yayın hakkı verdi.

BOLT UYGULAMASI

Uygulama Google Play Markette ve ios app storede var. +100B indirmede. Bolt Global olarak geçiyor.

Ayrıca live.bolt.global sitesinden de yayınlara, oyunlara erişilebiliyor.
Ama uygulama daha güzel ve stabil çalışıyor. Oyunlarda mevcut.

Daha detaylı sorularınız için resmi türk topluluk grubu https://t.me/boltturkish bende bu gruptayım.

Bolt Nereden Alınır

Bolt token şuanda binance dex, bitmax veya kucoin üzerinden alabilirsiniz. Bolt coinmarket cap oldukca düşük. Bolt coin nasıl alınır diyorsanız dex üzerinden alımı yapabilirsiniz veya diğer borsalardan. Aşağıda coingecko com dan çekilen verilerden bolt ile ilgili grafik ve bilgileri görebilirsiniz. Bu yazı hiç bir zaman yatırım tavsiyesi değildir, her zaman üzülmeyeceğiniz yatırımlar yapın.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.