Airdroplar

Braveden Kesin Kazanç Taktiği

Herkes brave uygulamasını bilmesine ve bir süre kullanmasına rağmen token gelmemesinden şikayetçi.Bunun nedeni okumayıp araştırmamamızdan kaynaklanıyor.Şayet ben aylık gelir elde ediyorum.İyi okuyun ve sizde kazanmaya başlayın bu söylediklerimi ilk kez duyacağınıza emin olabilirsiniz.

İlk olarak kazanamamızın ana sebebi şu , birisi başkasını brave brosvere davet ettiğinde yeni yükleyen kişi rasgele zaman belirlenen token dağıtım zamanına denk gelmediğinden dolayı baktı bir iki hafta token gelmedi uygulamayı siliyor.Fakat silince ne yükleyen nede referans linkinden yükleten kazanıyor.Çünkü referansın kabul olması için 30 gün boyunca brave broswerin silinmeden o cihazda kalması lazım.

Resimdede görüldüğü gibi 30 gün kullanıldığında yani slinmeden cihazda kaldığında veriyor.Ayrıca referanstan kazanmak için o kişinin brave publisher hesabına sahip olmasına gerek yok bu demek oluyorki evde tüm cihazlara kendi linkinizden brave brosweri yüklerseniz onlardanda ref kazancı kazanmış olacaksınız, arkadaşlarınıza ve çeverenizede yükletirseniz kat kat kazanç elde edebilirsiniz.

Brave Broswer Referans Başına Ne Kadar Veriyor ?

Peki brave broswer ref başına ne kadar kazanç veriyor.Toplamda 5 tane gurup var ve her guruptaki ülkeye farklı ref kazancı veriyor Türkiye 4. gurupta ve ref başına 2 dolarlık bat token vermektedir.

Brave Broswer Ödemeleri Ne Zaman Yapılır

Benimde brave kullanmaya başladığımda aklıma ilk takılan sorulardan birisiydi.Herkes ayın 8 inde ödeniyor demişti fakat ayın sekizi olduğu halde bana ödeme gelmemişti .Bunun nedeni ise eğer ayın başında kazanırsanız tokeni o ay değil ödemeyi diğer ay yapıyor yani önceki ay kazandığınız tokenler hesabınıza yatar.

Braveyi indirmek isteyenler için linki bu , taktiğim için ilk cihazınıza burdan yüklerseniz farklı taktikler buldukça sizlerle paylaşacağım.

https://brave.com/yaz525

Binance Kayıt binance kayıt

2 Yorum

  1. Kardeşim benim şöyle bir problemim var paribudan önceden yaşadığım sıkıntılardan dolayı para çekemiyorum yani benim batlarim upholda gidiyo ben ordan paribuya atıyorum ama ödeme alamıyorum hesabimin daha önceden onaylı olduğunu söylüyorlar ben şimdi upholdan nereye atıp (paribu gjbi) ödeme alabilirim.

    1. hocam şöyle yapın binance hesabını varmı eğer binance hesabınız yoksa aşağıdaki linkten refli üye olabilirsniz. ardından Bİnance hesabına bat token çekin bat ı satın ve xlm alın xlm olarak diğer türk borsalarından bir tanesine transfer edin xlm yi tl olarak satıp çekin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu