BinanceBitcoin VideolarıEğitim

Btcturk’ten Binance borsasına Komisyonsuz ve En Hızlı Şekilde Kripto Para Transferi Nasıl Yapılır ?

Btcturk pro borsasından Binance kripto para transferi asıl yapılır. Binance transfer işlemi yaparken ripple kullanılır arkadaşlar. Peki neden bitcoin kullanmıyoruz, bitcoin transferleri uzun sürüyor ve masraflı oluyor. Ethereumda aynı şekilde aktarım ücretleri yüksek ve uzun sürüyor.

En iyisi ripple transfer etmek, tetherde tercih edebilirsiniz ama işlem ücreti yüksek. stellar da tercih edebilirsiniz ama çoğu borsada hacim olmuyor. Türk borsaları makas ve hacim çok bu yüzden binancede hacimler var binance kullanıyoruz. Biz binancede daha fazla fırsat olduğu için paramız ile orada ticaret yapıyoruz.

Btc türk kripto para çekme için gelişmiş al sat kısmının üst tarafında çek kısmı var Tıklayalım ardından ripple ı seçelim. En az 20 ripple çekilebilir. şimdi binance borsasına gelelim binance türkce kullandığımızı varsayıyorum. Cüzdan kısmına gelelim yatırma ve çekme kısmına tıklayalım. Binance yatır kısmında ripple ı buluyoruz ve yatır a tıklıyoruz ardından bize verilen adress ve memoyu btcturk de yeni adres tanımlaya tıklayarak, yazıyoruz kopyala yapıştır yaparsanız bile kontrol ediniz. Daha sonra işlemleri btcturkde sms veya mail ile onaylıyoruz. Tag lütfen unutmayız.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.