Bitcoin HaberleriCoinlerKripto Para HaberleriMakaleler

Casper Coin Nedir Nasıl Alınır

Casper Coin Nedir Nasıl Alınır ?

Casper ağı, Casper CBC spesifikasyonuna göre oluşturulan ilk canlı Proof of Stake blok zinciridir. Casper, günümüzde kurumsal ve geliştiricilerin blockchain teknolojisini benimsemesini hızlandırmak ve gelecekte kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde gelişmek için tasarlanmıştır. Casper coin :

Neden Casper Coin ?

casper coin

Casper Labs Nedir ?

  • CasperLabs, kurumsal ve geliştiricilerin benimsemesi için optimize edilmiş açık kaynaklı bir blok zinciri olan Casper‘ı geliştirir ve sürdürür.
  • Casper Labs network’ü, en iyi ölçekleme teknolojilerini desteklemek için upgrade edilebilecek şekilde oluşturulmuş. Eşzamanlı çalışma, sharding ve yan zincirler gibi…
  • Popüler ve donanımlı, gerekli altyapıya sahip araçlar ve iş akışları oluşturularak memnun bir son kullanıcı deneyimi yaşatmak hedeflenmiş.
  • Casper Labs’te uygulamaları (app) zaten bildiğiniz diller ve araçlar ile yazabilirsiniz. Bilgisayarınızda ve blockchain’de çalışan uygulamalar (Rust gibi) yazmak için Web Assembly (Wasm) ile derlenen herhangi bir dili kullanmanız mümkün.
  • Gerçek zamanlı veriler elde edilebilmesi için platforma GraphQL arayüzü eklenmiş. casper coin

Casper EKİP

Projenin akademi, iş dünyası, mühendislik gibi alanlardan olmak üzere oldukça tecrübeli bir ekibi var. Çekirdek kadro 8 kişi. 12 de danışmanları mevcut ve bunlardan biri de Türk: Ömer Özden. Kendisi Rocktree Capital’in başkanı. Casper Coin Ekip :

Microsoft ve Bain Capital’de teknoloji ve finans liderliği yapmış. Teknoloji Medya ve Telekom sektöründe +1 milyar dolar tutarında bir hedge fonu yönetmiş. Ethereum ve Blockstack gibi bazı kripto para projelerinin erken dönem yatırımcılarından.
Adobe, Omniture, Avalara, MP3.com ve DivX gibi büyük şirketlerde üretim yazılımı sağlama konusunda onlarca yıllık deneyime sahip ürün ve mühendislik lideri.
Daha önce lider bir kripto fonu olan DNA.Fund’daki iş geliştirme bölümünde başkan yardımcılığı yapmış bir girişimci.
VideoSurf’un Microsoft’a 80 milyon dolarlık satışını sağlamış. Harvard Hukuk Fakültesi mezunu.
MIT mezunu, Harvard’da doktora yapmış. CasperLabs’a konsensüs algoritmaları konusunda danışmanlık yapıyor ve projenin Highway protokolüne temel katkıda bulunuyor.

Casper Coin Yatırımcıları ve Ortakları

Binance Kayıt binance kayıt

Bir Yorum

  1. merhaba,
    coin list sitesinde bugün saat utc 23:00 bakıma girecekmiş. TR saati ile 2-3 denk geliyor? casper i nasıl alacağız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.