AirdroplarCoinler

CHİLİZ COİN ve YENİ GELİŞMELER

Bu makalede daha önceden bir yazıda da belirtilen ve üzerinde benimde önemsediğim, sağlam proje olan CHİLİZ tokeni hakkında detaylı bilgi vereceğim ve yeni gelişmelerden haberdar edeceğim.

Chiliz nedir?

chiliz token ve Socios.com platformu için dijital para birimi olarak hizmet veren hem ERC20 kullanım tokeni hem de Binance blockchain üzerindeki bir Bep2 yardımcı programıdır. Galatasaray’ın taraftar tokeni olan CHİLİZ sadece Galatasaray’ın değil başka spor kulupleriyle de anlaşmıştır. 
Bunlar;

  • Juventus
  • Paris Saint-Germain (PSG)
  • Liverpool
  • West Ham United
  • Fc Barcelona ittifak Binance listelenen CHZ bir fan tokendir (FTO).

 FTO uygulamadaki her kulübün fan tokenleri vardır bunlara denir.

Chiliz net Mobil Kullanım. Chiliz – Binance Yatırma – Çekme. Chiliz Taraftar Tokenleri Nasıl Aldık.

Socios.com nedir?

Fan Token Offering (FTO) toplandığı mobil uygulamadır.Bu uygulamada birtakım görevler verilir. Bu görevlerde tokenler avlanır ve kazanç sağlanır.Üstelik kulüpleri taraftar kitlelerine bağlayarak, dijital, güvenli, şeffaf ve tamamen gerçek hayran deneyimine bağlı ek gelir akışlarını güvence altına alıyor.Bir hayran ne kadar fazla coin tutarsa ​​ve o kadar fazla oy kullanırlarsa, bu fanın gizlilik derecesi o kadar yüksek olur ve sunulan en büyük VIP avantajlarına erişene kadar onları farklı ödül katmanlarında yukarı doğru hareket ettirir.

Evden avlama ile chiliz ve taraftar başka tokenler de avlayabilirsiniz. Uygulamayı indirip telefon numaranızı ve mail adresinizi girdikten sonra onaylayınız. Bu işlemleri yaptıktan sonra uygulamada evden avlamaya tıklayın, ar seçeneğini aktif edin, chiliz yada başka tokenlere tıklayın token yakalamaya tıkladığınızda cüzdan kısmına miktarınız yatıyor. Her gün 2 tane chiliz yakalayabiliyorsunuz.

Kilitli olan gönderim işlemleri artık çekime açılmıştır. Ayrıca uygulamada chiliz token ve diğer taraftar tokenlerinden de alabilirsiniz. Anasayfada  tarafları tuttuğunuz tokenleri ya da Galatasaray maçlarını izleyebilirsiniz. Galatasaray için oy kullanabilirsiniz.
Bu platformda hem taraftlar gelir elde ediyorlar hemde spor kulüpleri taraftarlarıyla birleşiyorlar.

Sporu dijitalleştiren Socios’ta avladığınız taraftar tokenleri cüzdanınıza gelir.  Her kulubün bir taraftar tokeni vardır, o kulubün anketine aynı kulubün tokeni ile katılabilir oy kullanabilirsiniz. Eğer o kulubün tokeni yoksa uygulamadan satın alıp ankete katılıp oy kullanırken taraftar tokeni kullanabilirsiniz.

Anketlere cüzdanınızda oy ve veya oylamalar kısmından katılabilirsiniz.

Chiliz Yeni Gelişmeler

As Roma ASR taraftar tokenini çıkardı.

Socios Dünyanın dört bir yanındaki Roma taraftarları birleşmesini sağladı. Roma taraftlar anketlere katılıp hem takım desteği sağlıyor hem de vip maç izleme, takım efsaneleriyle tanışma fırsatını yakalıyordu.

ASR Ocak ayında socios.com ar özelliği ve CHZ ile satın almak için kullanılıyordu.

Bunun dışında Galatasaray’ in taraftar tokeni GAL arzıda başlamıştır.  Türk Telekom Stadı’nda resmi sahaya çıkış marşını seçen GAL şubatta 10 TL ‘ den satışa sunulmuştur. Taraftarlar oylamalar da ödül kazanıp vip bölümde maç izleyebilir bir araya gelip takım için özel günlere sahip olabiliyor.

Socios uygulamasında arkadaşınızı davet etme seçeneği de vardır.

En yeni gelişme olan SSU nedir?

Socios United SSU ”Rüya Takımı”

Token avında her gün ücretsiz birkaç tane avladığım SSU birde uygulamayı indirdiğimizde otomatik olarak cüzdanımıza 1x$ SSU gelecektir. Taraftarlar her bir ankette en çok hangi oyuncuyu seçmek isterlerse SSU kullanabileceklerdir. Taraftar gücü için daha fazla SSU elinizde tutun bu durumda Socios United oylamalarında daha fazla ödül kazanıyorsunuz. Ayrıca Socios’ taki yeni özellikler için rehber olacak anketlere oy kullanılması için oluşturulmuştur.

FTO olan Juventus Chiliz.net listelendi.

Juventus’ un JUV fan tokeni chiliz.net listelendi. ”Token avlama” dan ücretsiz kazandığımız Juventusları artık satabileceğiz.

Juventus listelendiğinde %17 arttı Birçok kullanıcı socios.com platformu ile ”Tokenavla”kısmında ücretsiz avlanan JUV’lar 2 dolardan satışa sunarak kazandırdı. Fan tokenlerin alım ve satım başladığı chiliz.net’e kayıt açmayı unutmayın KAYIT BAĞLANTISINI BURADAN AÇINIZ.

Chiliz.net referans kazandırma sistemi ileride gelecektir.

Socios.com uygulamasında ”Tokenavla” kısmında ücretsiz kazandığımız ödül CHZ  artık çekime başladı . Uygulamada cüzdan kısmında gönder özelliği kullanıp Chiliz herhangi bir markete çekebilirsiniz. Chiliz token ilk Binance girdiğinde açılış fiyatı $0,02 lerdeydi, yazıyı kaleme alırken fiyat $0,006 dır.

Chiliz Binance dışında Paribu, Upbit, Hotbit gibi borsalarda da işlem görüyor.

CHZ COİN İNCELEMESİ

24 saat DüşükBTC 0.00000095
USD 0.01
24 saat YüksekBTC 0.0000011USD
24 saat ticaret hacmiBTC 4,271USD 30,084,900
Piyasa DeğeriBTC 4,579USD 32,258,800

30 gün fiyat değişikliği : +19.77%

60 gün fiyat değişikliği: -50.41%
200 gün fiyat değişikliği :+63.45%

CHİLİZ token crypto.com’da da listelenmiştir.

Use my referal link Crypto.com and we both get $50 USD :)

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.