Binance

Binance Smart Chain

Binance Smart Chain duyurusu ile Akıllı sözleşme özelliklerini kapsamına aldığını duyurdu. Binance bu duyurusu ile bu hafta BNB coininde fiyatını canlı tutmayı başardı. Binance yapmış Smart Chain ile de BNB STAKİNG’i bir anlamda başlatmış oluyor; ki bu özellik de devreye girmiş olacak.

Binance, Binance Smart Chain adında akıllı sözleşme özelliklerine sahip yeni bir blok zinciri oluşturdu haberi bir anlamda EOS-ETHEREUM tarzında dapp uygulamalarına ve akıllı sözleşmelere olanak sağlamış oluyor. Binance yapmış olduğu duyuruda bu yeni özellikle “programlanabilirlik ve birlikte çalışabilirlik kazandıran yenilikçi bir çözüm” diyerek BNB’yi ilgi çekici ve yatırıma hala uygun olduğunun fiyatların yükseleceğinin haberini veriyordu.

Coinmühendisleri olarak daha önceki yazılarımızda HOLD (saklı tutmanın) önemine değinmiştik. BNB coini uzun vadeli yatırım portföyünde tutmanın karlı olacağını düşünüyoruz.

Binance Komisyon düşürme makalemizi okumalısınız. Tüm komisyon oranları detaylı olarak verildi ve nasıl komisyon düşürülür açıklandı.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.