COCOS Bcx Coin Nedir ? Blockchain ve Gaming Sektörü

Blockchain tabanlı oyun geliştirme projesi olan COCOS  – Binance Labs ,Neo Capital gibi birçok firmanın desteğiyle kendine Gaming sektöründe yer bulmaya çalışıyor . Peki akla ilk gelen bunu başarabilecekler mi ve Gaming sektörü ne kadar büyük ? 
Bildiğiniz üzere telefonlar için vazgeçilmez oyunlardan olan Angry Birds, Kings Clash of Kings  dahil olmak üzere, birçok mobil oyunlar  Cocos2d-x’in kurucu ekibi tarafından yaratıldı. 
Kurucu Haozhi Chen, “Bu yeni sermaye enjeksiyonuyla, blok zinciri oyun endüstrisini ileriye taşıyacağız ve bu alandaki herkesten daha hızlı bir şekilde pazara girmeye odaklanacağız.” 
Dünyada yükselen değerlerden olan Gaming Sektörü ve E-sporda bakalım COCOS aradığı başarıyı ve yeri bulabilecek mi? Destekçilerine ve sponsorlarına bakarsak arkası sağlam popüler bir ekip olarak gözüken COCOS ‘un somut bir iş ilişkisini görmeyi bekliyoruz.
Dolaşımdaki Arzı Binance Info verilerine göre 01.09.2019 ‘da :  15,715,214,795  
Maksimum Arzı ise : 100.000.000.000 olarak görülüyor. Binance ve BigONE borsasında yer alan bu coin COCOS / BTC bazında şu sıralar 14-15 satoshi’den işlem görüyor.
Yakın takibimde olan bu coin eğer amaçlarına ulaşır ise adından daha çok söz ettirecek gibi. Umarım diğer projeler gibi  maksimum arza ulaşıp coinleri insanların ellerine vermezler ve proje , çözüm odaklı çalışırlar . Bekleyip göreceğiz. Tekrar Hoşgeldin COCOS .

DETAYLI VİDEO :

https://www.youtube.com/watch?v=DlVOucmWdHw
BLOCKCHAIN TABANLI OYUN OYNAYARAK COCOS KAZANMAK


NOT : Yazılanlar kişisel proje görüşüdür. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

COCOS Bcx Coin Nedir ? Blockchain ve Gaming Sektörü” te bir düşünce

  1. Halit Vuran diyor ki:

    Cocos son zamanlarda binanceyede girince gözleri üzerine çekti. Alt coinlere bir boğa gelsinde görelim neler yapabilecek.
    Yazı için teşekkürler

    • Kripto Velvelme diyor ki:

      Binance’nin Angellarına Private Sale’leri bitmediği sürece küçük yatırımcı kolay kolay yeni coinlerden maalesef para kazanamaz …

Yorumlar kapalıdır.