Coinler

EOS (EOS)

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Eos Nedir? Eos Haberleri, İncelemesi ve Fiyatı

EOS Kripto Parası, blockchain platformu ve protokolü olan EOS.IO’nun arkasındaki santraldir. Eos platformu Ethereuma rakip olabilecek bir kapasiteye sahip olmakla beraber, esas amacı kolay bir kullanım sağlayarak ticari ölçekli ademi merkeziyetçi (dapps) uygulamaların geliştirilmesini, barındırılmasını ve yürütülmesini sağlayan merkezi olmayan bir sistem olmaktır.

Eos Piyasa Bilgileri

Piyasa değeriCilt 24 saatDolaşımdaki ArzMaksimum Tedarik
$ 3353028785 
942498602 EOS
1,314,977,043 USD 
369,625,227 EOS
942,498,602 EOS1.041.855.022 EOS

EOS Nedir?

EOS.IO, dapp’lerin geliştirilmesi ve kullanımı üzerine kurgulanmış bir platform olup, küresel altyapısı ile akıllı sözleşme özelliklerine erişim sağlar. Platformun yaratıcıları, tüm EOS mimarisi için yazılımı tasarlayan Block.one şirketinden geliyor. Ethereum ağının kusurlarını gözeterek işe başlayan ekip, Eosu bu hataları ve kusurları gidermeyi amaçlayan bir teknoloji ile tasarladılar. İşlem gücü, işlem hızları, maliyetler, spam gibi sorunların aşılmasını amaçlayan ekip oluşturdukları ekosistemin finansmanını sağlamak için Haziran/2017 de başlayıp Haziran 2018e kadar süren en büyük ICOsunu organize ettiler.

EOS, olaylar mekanizması üzerinde fikir birliği sağlaması sayesinde, saniyede milyonlarca işlem gerçekleştirme kapasitesine sahip bir ağ olmayı hedefliyor. Devlet sistemi üzerindeki fikir birliğinden farklı olarak ana odak nokta işlemler, yani ağ üzerinde gerçekleşen olayların doğrulanmasıdır. EOS ağındaki kullanıcılar bilgi işlem kaynaklarını paylaşır ve dağıtımlarına göre bunlara erişebilir. EOS madalyonunun geldiği yer burasıdır, çünkü dağıtım, paranın sahip olduğu hisseye dayanarak yapılır. 

Eos Fiyatı

EOS Madenciliği

EOS Kripto Parası, delegasyona dahil olan riskli kanıt mekanizmasını kullanması nedeniyle mümkün değildir. EOS blok üreticileri, oluşturdukları bloklar için ödül olarak yeni EOS paraları alacaklar. Üretilecek coin miktarı, blok üreticilerinin işleri için almayı beklediği ödemenin ortalama değerine göre belirlenecektir. Enflasyondan kaçınmak için, arzının yılda% 5’in üzerine çıkmasını önleyen kapaklar vardır. 

Diğer alanlarda, EOS paraları, üçüncü şahıslar olmadan ödeme yapma ve Binance gibi uluslararası kripto borsalarında işlem yapma kabiliyetine sahip diğer şifreleme para birimleri gibi davranır . Şu anda, EOS hala, arz ve talep yasalarına göre değeri belirlenmiş, değişken bir para birimidir.

EOS.IO, merkezi olmayan uygulamaların (“EOS.IO Yazılımı”) dikey ve yatay ölçeklenmesini sağlamak için tasarlanmış bir blok zinciri mimarisi sunan bir yazılımdır. Bu, üzerine uygulamaların kurulabileceği işletim sistemi benzeri bir yapı ile sağlanır. Yazılım, hesaplar, kimlik doğrulama, veritabanları, asenkron iletişim ve birden fazla CPU çekirdeği ve / veya kümesinde uygulamaların programlanmasını sağlar. Sonuçta ortaya çıkan teknoloji, saniyede milyonlarca işlem ölçeklendirme potansiyeline sahip, kullanıcı ücretlerini ortadan kaldıran ve merkezi olmayan uygulamaların hızlı ve kolay bir şekilde kullanılmasını sağlayan bir blok zincir mimarisidir. 

Eos Hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz EOS Whitepaperini okuyabilrsiniz.

Binance Kayıt binance kayıt

Halit Vuran

Kripto Para dünyasına BitcoinAirdrop.Net Projesi ile devam ediyorum. Coinler, anlık fiyatları ve son gelişmeleri sizinle paylaşmaya devam edeceğim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı