Kripto Para Haberleri

Coinbase Muhtemel Listelenecek Coinler

Coinbase Muhtemel Listelenecek Coinler haberimiz sizlerle. Coinbase tahminim dünyanın kurumsal yatırımcılarını en çok barındıran platformudur.

Coinbase yaptığı yeni duyuru ile birlikte Custody platformunda listeleyebileceği olası coinleri açıkladı.

Yapılan açıklamada projelerin derinlemesine incelendiği, listeleme konusunda ise incelemeye göre karar verileceği belirtiliyor. Coinbase ek olarak bu coinlerin listelenmesinin kesin olmadığını, sadece incelenme sürecine dahil edildiklerini açıkladı.

Coinbase

Custody platformunu dünyanın en büyük ve en güvenilir custody platformu olarak tanımlayan Coinbase, kullanıcıları için birçok farklı coin ve token seçeneği sunmakta.

Coinbase, Custody platformu ile birlikte kullanıcılara staking, governance (yönetişim) ve DeFi erişimi gibi birçok seçenek sunmakta.

Bu sayede Coinbase platformu, müşterilerine kurumsal koruma ve saklama hizmetlerinin yanında neredeyse tam bir kripto para ve blockchain entegrasyonu sunmakta.

Gelişen ekosistemine Asya-Pasifik bölgesinden yeni müşteriler de edinmek isteyen Coinbase ekibi, bu bölgedeki müşterilere daha iyi nasıl hizmet edebileceğini ve ne gibi çözümler sunabileceğini araştırdığını açıkladı.

Coinbase’in Custody platformuna en son eklenen iki token ise FTX’in FTT Token’i ve Serum (SRM) olarak öne çıkıyor.

Ampleforth Tron Conflux Network Ve Daha Fazlası

Araştırma kapsamına alınan birçok farklı proje bulunuyor. Bunların arasında birçok kripto paranın aksine tam elastik arz yapısı bulunan Ampleforth da bulunuyor. Sert fiyat hareketleri ve arz noktasında oluşan değişiklikleri ile ilgi ve dikkat çeken proje önümüzdeki günlerde Custody platformunda listelenebilir.

Diğer bir proje ise Conflux Network. Halihazırda son testlerini gerçekleştiren ve “mainnet”e geçişine az kalan Conflux Network, DeFi odağı ve Proof of Work algoritması ile dikkat çeken projeler arasında bulunuyor. Ek olarak Çin Hükümeti’nin de desteğini alan proje, henüz “mainnet”e geçmemesine rağmen Coinbase’in radarına girmiş görünüyor. Conflux’ın aynı zamanda Türkiye için bir telegram grubu da bulunmakta.

Justin Sun’ın projeleri de Coinbase tarafından inceleme altına alınmış durumda. Tron (TRX) başta olmak üzere Justin Sun tarafından ortaya atılan birçok proje inceleme altında.

Bittorent Token (BTT), Just Stablecoin (JST), Just (JUST) ve WINK, inceleme altına alınan projeler arasında bulunuyor. 

Detaylı liste ise şu şekilde;

Coinbase Custodye eklenen ve ilerde Coinbase Pro’da listelenmesi muhtemel olan coinler;

Aave, Amp, Ampleforth, Ankr, ArCoin, Audius, Barnbridge, BitTorrent, Centrifuge, Conflux Network, Curve, DFI.Money (YFII), Elrond Gold, JUST (JST), JUST Stablecoin (USDJ), Meta, MovieBloc, mStable (MUSD), Neo, Nervos (CKB), Nexus Mutual, NKN, NuCypher, Ontology, Paxos Gold, Paxos Standard, Reserve (RSV), Reserve Rights (RSR), Request Network, Skale, SUN, tBTC, Terra (LUNA), The Graph, Tron, VeChain, WING, WINK, Wrapped Bitcoin.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.