Kripto Borsalarından HaberlerMakaleler

CoinEx Borsası Cet Token

Aralık 2017’de kurulan CoinEx, global ve profesyonel bir dijital para değişim hizmeti sağlayıcısıdır. CoinEx çekirdek ekibi, Ar-Ge, global operasyonlar ve sektördeki hizmetlerin zengin deneyimlerinden övünen cryptocurrency’nin profesyonelleri de dahil olmak üzere dünyanın önde gelen internet ve finans şirketlerinden. Patentli ticaret eşleştirme sistemi ve mükemmel kullanıcı deneyimi ile, CoinEx, küresel kullanıcılar için son derece güvenli, istikrarlı ve verimli bir dijital para değişimi oluşturmaya kendini adamıştır. CoinEx artık birçok dili destekliyor ve yaklaşık 100 ülkede / bölgede global ticaret hizmetleri sağlıyor.

CoinEx in partnerleri arasında bitcoincash, viabtc göze çarpıyor.

Şuan kullanıcısı az olduğunu düşündüğüm bu borsa oldukça ilginç. Şuanda bende 50 dolar ile bu borsada ticarete başladım binance den ve diğer borsalardan farkı ne ve neden değerlenecek bunu anlatacağım.

Bu borsanın Binancede olduğu gibi (BNB) kendi tokeni var . Binance gibi ticarette %50 daha az fee alma özelliği var ama Eğer siz bu özelliği kapatırsanız %0,1 komisyonun yarısı size cet olarak tekrar geri geliyor. Bu özellikde değerlenen cet için ticaretin artması ve hacmin artmasına sebep olacaktır. Hacim arttıkça bir güzel özellik var günlük olarak elde edilen kazancın %80 i elince cet tutanlara orantılı hediye ediliyor. Buda Cet in tutulmasına sebep oluyor.

Cet mining bugün gelecek yeni özellik ile cet mining sistemi elindeki cetleri (min 10.000 adet) kilitleyerek saatlik mining geliri elde edilecek. Buda daha çok cet in tutulmasına ve sistemin korunmasına sebep oluyor. Bu mining sisteminde bir zorluk api si var, anladığım kadarı ile yapılan ticarete göre zorluk belli oluyor. Mining kazancı şöyle hesaplanıyor kilitlediğiniz cet / 10.000 * Zorluk. Örneğin bugün zorluk 86,33/saat (günlük olarak değişmekte) buda 20bin cet kilitlersek 20.000/10.000*86,33 saatte 172,66 cet gelir elde ederiz. Cet mining bugün 25 zorluk ile başlayacak. Tabiki Cetleri kilitleyip yatarak para kazanma olayı yok trade yapmanız lazım ki o cetler mine edilsin. Yani 10k kilitlerseniz zorluk 25 olacağı için saatte 25cet mine edebilirsiniz. Örneğin 10k kilitleyip 5k cet ile trade yaparsanız 5k cet den vereceğiniz komisyonun yarısı size gelecektir saatte en fazla 25 cet alabilirsiniz.

Ayrıca olmazsa olmaz birde referans gelirivar şuan %20. Refli link buraya buyrun. Refsiz link

Şimdi benim yorumlarıma geçeyim ben bu borsaya geçtim ama şuanlık sadece umursamadığım bir miktar ile başladım. 50 Dolar ile sürekli trade yapıyorum sebebi ise komisyonların yarısı cet olarak geri gelsin (lock sistemi geldikten sonra 10K lock etmeniz lazım ). Aynı Zamanda elimde cet tutuyorumki günlük hediyeleri alayım. Yani cet i satmak için sebebim yok sürekli al sat yapmak için sebebim var. Aynı Zamanda birde cet mining ile cetlerin kilitlenmesi mükemmel bir sistem olmuş cet gün geçtikce değerleniyor bnb yi geçeceğini düşünüyorum. Sebepleri yukarda saklanması, hediyeler, artan trader ve artan talep. Talep neden artacak sebeplerine gelirsek traderler buraya geçecek ve sürekli alım satım yaparak mine kazancı elde etmeye çalışacak coinexde çok fazla bir hacim olacak. Unutmadan Refli link ile sizde hemen bu borsanın bir çok avantajından faydalanın.

Teşekkürler Bol Kazançlar…

Youtube Kanal Abone Ol

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.