Airdroplar

Kripto Paralarin Gelecegi

Telegram’ın kendi kripto parasını çıkarma çalışmalarının olması, Facebook un kendi stabil coinini borsalarda listeleme çalışmalarının olması ve bir çok büyük şirketin hisse senetleri trilyonu bulan şirketlerin blokchain ve kripto para alanına yoğunlaşması kripto paraların geleceğinin mükemmel olacağı ve bir çok kazanç kapısını doğacağını gösteriyor. Özellikle bitcoin in hepsinin atası olduğu ve belli bir merkezinin olmaması bitcoin in olduğundan daha çok değerlenceğini düşünüyorum.

Özellikle facebookun 2 milyarı aşan kullanıcısının olması kripto paraların şuanki kullanıcı, yatırımcı sayısına bakarsak tahmini 1milyon ile 10milyon arası kripto paralara çok daha büyük bir kitlenin ilgisi doğacaktır.

Kripto paralar dediğimiz zaman bunların işe yaramaz birer algoritma değer depolama ağı olduğunu düşünmeyin. Her coininbir yazılım şirketi olduğunun ve günlük hayatta işimizi kolaylaştırcak projeler ürettiğini unutmayalım.

Her alanda özellikle finans alanında çıkan bu projelerin coinleri tokenleri tek tek araştırılmalı ve güzel sağlam ekibi olan projelere icolara yatırım yapılmalıdır. Tabiki yatırım yaparken bütcenize göre sizi sıkıntıya sokmayacak miktarlar ile bu işe girmelisiniz.

Bir çok kripto paranın yatırımcısına 10 kat 50 kat hatta 1000 kat belkide milyon kat değer kazandırdığını görebiliriz. Peki bu yatırım yapcağınız projeyi nasıl seçeceksiniz. Biz sizin için her türlü coini araştırıp paylaşacağımız sizinde bizlere bilgi aktaracağınız bir topluluk kurduk. Buraya tıklayıp Telegram topluluğumuza ulaşın. Daha Fazla bilgi edinelim beraber kazanalım. coinmühendisi telegram kanalında airdroplar analizler coin araştırmaları olacaktır. Sizde bu işe meraklı iseniz bekliyoruz.

https://t.me/Coinmuhendisi.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.