Kripto Para Haberleri

Coinfield, Sologenic(Solo) İle 25 Farkli Küresel Borsayi Blokchain Sistemine Entegre Edecek!

Dünyanın dört bir yanındaki insanların Blockchain üzerinden farklı küresel borsalara erişimini kolaylaştırıyoruz. Tokyo’da yaşadığını ve NASDAQ, HKEX, LSE, Deutsche Boerse ve büyük borsalardan elde edilen varlıkların tek bir güvenli platformda alım satım yapabileceğini hayal edin

Bu sozler Kanada merkezli Kripto Para borsası Coinfield‘in Ceo’su Bob RAS’a ait. NewsLOGICAL ile bir röportaj sırasında, hizli ve düşük maliyetli Blokchain ağina sahip XRP ‘nin kuresel rezerv para birimi olacagini soyleyen Ras, kripto para borsası Coinfield tarafından oluşturulan ve çalışmak için XRP Ledger’ını kullanan yeni çözüm olan Sologenic hakkında konuştu.

Dijitalleşen dünyada para piyasasini blokchaine tasyacak veya blokchain sistemine entegre edecek projeyi, Ripple in 101 ülkede baz para haline gelmesinin baş aktörü Kanada Merkezli Coinfield Borsasi’nin CEO’su Bob RAS duyurdu.

Sologenic(Solo) Nedir?

Gunumuzde Menkul kiymetler borsasi ile Cripto Exchange borsalari arasinda bir bağ yok.İsleyis tarzi ayni olmasina ragmen tamamen birbirinden bagimsiz mecralar.Coinfield borsasinin gelistirdigi Solo tam da bu iki alan arasinda koprü olmayi hedefliyor.Coinfield borsasi hisse senedi ve ETF’ler gibi talep üzerine tokenize edilmiş varlıkların alım satımını kolaylaştırmak icin gelişmiş bir ekosistem kurma hedefiyle stable token Sologenic‘i geliştirdi.

Ripple, Coinfield borsasi sayesinde 101 ulkede baz para oldu.

25’ten fazla küresel borsadan tokenize varlık alım satımını kolaylaştıracak olan Sologenic ekosistemi, Aynı zamanda, XRP Defterinin (XRPL) üzerinde fiat destekli Stablecoin’lerin piyasalarda satışını sağlayacak. Ozetle Coinfield borsasinin gelistirdigi Sologenic tokeni (Solo) blokchain tabanli olmayan varliklarla kripto paralar arasinda bir kopru olusturup kripto paralarla kuresel borslarda işlem yapilabilmesine araci olacak.

Sologenic Nasil Alinir?

Solo su an satilmiyor.IEO 9-16 Aralik tarihleri arasinda olacak. Satin alabilmek icin Coinfield borsasina uye olup KYC yapmaniz gerekiyor. Siteden anasayfada sologenic.com’ a yönlendiren banner i tiklayip sologenic.com a geçiş yapmaniz ve “Waitlist”e mailinizle katilmaniz gerekmekte. 9-16 tarihleri arasinda dilediginiz kadar Solo’yu düşük fiyattan alabilirsiniz. Coinfield borsasi uye olan herbir uyeye 10 dolar degerinde(1 solo 0.25$) 40 Solo hediye ediyor ve getirdiginiz her referans icin de ekstra 40 solo hediye ediyor.

 Ras: “XRP’yi baz para birimi olarak kullanan bir kripto para borsası heyecan verici, ancak Sologenic bundan daha fazlası

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.