Airdroplar

CoinList Borsası ve Airdrop

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

CoinList borsası ve airdropu gün geçtikçe popülerleşiyor. Bu yazımızın konusu CoinList borsası.

CoinList

CoinList kendisini ”öncü kriptoparaları erken benimseyenlerin en iyi dijital varlıklara yatırım yaptıkları ve ticaret yaptıkları yer olarak tanımlıyor.” Ve hatta CoinList şunu ekliyor; ”Kriptoda erken benimseyen olmak için çok geç değil ve erken benimseyenler güvenli, güvenilir bir platformu hak ediyor – bu yüzden CoinList’i oluşturduk”

CoinList avantajları

** Diğer borsalarda listelemeden önce en iyi yeni jetonlara erişin.

** Paranız güvende. Sadece saygın velayet sahipleri ile çalışılıyor ve fonların büyük bir çoğunluğu çevrimdışı saklanıyor

** ABD yasalarına uygun olarak çalışan ve yönetmeliklerden kaçınmak için KM’yi asla yeniden yerleştirmemiş bir platforma yatırım yapıyorsunuz.

** Daha önce CoinList Platformunda.. 10.000’den fazla yatırımcı tarafından 800 milyon dolar yatırım yapıldı; CELO – SOLANA -KADENA -ALGORAND -OCEAN – BLOCKSTACK gibi dünyanın en değerli ve önemli projelerine hep bu platform aracılığıyla yatırım yapıldı.

** Twitter CEO’sunun da CoinList borsasına yatırım yaptığı düşünüldüğünde borsanın önde gelen kurumsal düzeyde yatırımlarla ayakta durması oldukça güven verici..

Borsada şuan çok az kriptopara listeli.. Yakın zamanda parite sayıları artacaktır. Borsa şuan kayıt olup 100 dolarlık al-sat yapanlara 10 dolar BTC ödülü ve KYC yapanlara 5 dolarlık OXT kazanma fırsatı veriyor. Bu kısımda CoinList airdropa yer verebiliriz.

CoinList Airdrop

?Coinlist Borsası 10$ değerinde BTC +5$ değerinde OXT veriyor ve direk çekim aktif.

?Toplam ödül ~15$
➖Ayrıca çekiliş ile 1 kişiye 1 BTC ödül verilecek.
➖Borsa yeni bir borsa değil şimdiye kadar herhangi bir şikayet almadık.

? https://coinlist.co/clt?referral_code=NNKHHG

1️⃣Tıkla, borsaya üye olup email doğrula. Giriş yapıp Kyc işleminizi tamamlayın ve Google2fa kodunu etkinleştirin.
Kyc işlemi anında onaylanıyor.

2️⃣Borsaya enaz 105$ değerinde Algorand (ALGO) transfer edin. (Ödülü alabilmek için Görev olarak tek seferde en az 100 dolar değerinde ticaret yapmak gerekiyor. ALGO ise komisyon oranı en düşük olanı. Bu sebeple ALGO tercih ediyoruz)

3️⃣Yaptığınız depozit bikaç saat içinde hesabınıza geçecek. (ALGO biraz geç geliyor) Onu USDC paritesinde 1 kere satın ve geri ALGO alın ve borsaya gönderdiğiniz tüm ALGO’yu geri çekin (withdraw). ALGO Binance, Kucoin ve birçok borsada mevcut.
ALGO —> USDC çevir
USDC —> ALGO çevir

4️⃣Rewards sekmesine geçin, OXT rewards>Learn More tıklayın. Videoyu seyredin ve video sonrası açılacak quizi cevaplayın. 5$ değerinde OXT daha alacaksınız. Cevaplar aşağıda:

  1. A peer to peer decentralized virtual private network (VPN)
  2. The cryptocurrency used the power the Orchid economy
  3. False
  4. Anyone who want to
  5. Web3 enable crypto wallet

5️⃣Ödül bikaç gün içinde hesabınıza gelecek ve direk çekebilirsiniz.

Telegram Grubu: @coinlistTurkish

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu