Kripto Para Haberleri

Binance Yeni IEO duyurdu !

Binance ara verdiği IEO’lara geri dönüyor. Attığı tweette CZ, Binance ekibinin projeleri incelediğini ve çok yakın zamanda yeni IEO’un duyurulacağını açıkladı. Peki bu IEO ya nasıl katılacağız ?

2017 yılında ICO (Initial Coin Offering) ile başlayan ilk arz furyası, daha sonra merkezi borsalara geçerek IEO (Initial Exchange Offering)şekline bürünmüştü. Katılımcılar açısından çok karlı olan bu olay BNB tokenin fiyat artışına da sebep olmakta.

Akımları sıkı takip eden CEO CZ, herhangi bir bilgi vermemiş olsa da açıklanancak yeni IEO projesinin bir DeFi projesi olma olasılığı oldukça yüksek görünüyor. CZ de DEFİ popülerliğinden yararlanmak isteyecektir.

IEO nedir?

IEO (Initial Exchange Offering), bir token ve bir kripto para borsası ile gerçekleştirilen bir fon toplama yöntemi olarak açıklanabilir. Bu fon toplama yönteminde hem borsa hem de token geliştiricisi aktif olarak rol oynar. Token geliştiricileri, token projelerini kripto para borsaları aracılığıyla satmak için borsalara belirli bir ücret ödemek zorundadır. IEO sürecinde ise, token projeleri yine kripto para borsalarında satılır ancak süreç bittikten sonra borsada listelenmeye devam eder. Bu noktada borsa, token projesinin pazarlamasında oldukça önemli bir rol oynamış olur.

Binance Launchpad Nedir ?

Binance Launchpad , girişim aşamasında olan kriptopara & blockchain projelerinin fonlandığı ve bu projelerin çoğu zaman ilk kez bir borsaya girişiyle sonuçlanan bir platformdur. Binance Launchpad Nedir? – Şimdiye kadar Binance Launchpad’de 14 proje fonlanarak hayata geçirildi ve bunların ortak özelliği bu projelere yatırım yapan insanların proje hayata geçtiğinde ciddi karlar elde etmesi oldu. Örnek vermek gerekirse MATIC yatırımcısına 17 kat, BTT 15 kat, ONE 9 kat gibi çok ciddi kazançlar elde etme şansı verdi.

Binance Launchpad’e nasıl katılınır?

Binance Launchpad’e katılım sağlamak için en az 50 BNB sahibi olmanız ve 1 hafta gibi bir süre satmadan hesabınızda bulundurmanız gerekiyor. BNB, Binance’in kendi coinidir. Nasıl alabileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Her 50 BNB için Binance size 1 adet piyango bileti veriyor. 200 BNB tuttuğunuzu varsayarsak 4 biletiniz olur. Launchpad gününden ortalama 2 gün önce Binance bir çekiliş yapıyor ve elinizdeki biletler Binance’in çekilişinde çıkan kazanan numaralardan birine sahipse hesabınızdan, projeye katılmayı onayladığınızı belirten butona tıklıyorsunuz ve kaç kazanan biletiniz varsa 24 saat içinde ona göre BNB çekiliyor ve katıldığınız ICO projesinin tokenı hesabınıza yükleniyor. Bütün bu süreçlerin hangi günlerde olacağı proje sayfasında belirtiliyor. Binance borsasına Kaydolmak için …

Binance Komisyon düşürme makalemizi okumalısınız. Tüm komisyon oranları detaylı olarak verildi ve nasıl komisyon düşürülür açıklandı.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.