Kripto Para Haberleri

CoinMarketCap Nedir

Coinmarketcap kripto para piyasaların en popüler web sitesi ve uygulamasıdır. Coinmarketcap tüm piyasa bilgileri, verileri, blockchain projeleri takibi için en popüler web sitesidir. Blockchain projelerinin hepsini coinmarketcap arama butonundan arayabilirsiniz.

Coinmarketcap kripto paraların teknik döküman, white paper, market bilgileri, grafikleri, toplam miktarlar gibi verileri görebilirsiniz.

coinmarketcap

Coinmarketcap’ de herhangi bir coin in whitepaper kısmına ulaşabilirsiniz. Ayrıca market bilgilerinden projelerin token fiyatlarına, hangi borsada olduğuna ulaşabilirsiniz. Coinmarketcap ile fiyat takibi yapabilir, güncel haberleri takip edebilirsiniz. Projelerin sosyal medya kampanyaları, market çalışmalarını bulabilirsiniz. Coinmarketcap kısmında projelerin takımlarına, linkedin bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde tüm tokenlerin coinlerin explorer blockchain ağ trafik bilgilerine ulaşabilirsiniz. Explorer den transferler, hodlerler akıllı sözleşme adresi gibi teknik bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Coinmarketcap’ de tokenlerin githup yazılım kodlarına ulaşabilmenize imkan sağlar.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.