Kripto Para Haberleri
Trend

Constellation (DAG)

Constellation (DAG) Nedir ?

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Teknik olarak konuşursak $ DAG, Constellation Network’ün finansal durum kanalıdır. Ağı oluşturan çeşitli durum kanalları ve düğümleri arasında kesintisiz alışveriş ve etkileşime izin verir. $ DAG ağın bileşenlerini birbirine bağlar ve birbirleriyle bağlantı kurmalarını sağlar.

-Constellation, 2017 yılında, Constellation Network için faydalı belirteç olan 756 milyon DAG karşılığında 35.2 milyon dolarlık özel bir satışla başlatıldı. Bu, orijinal 4.000.000.000 DAG maksimum arzının% 18.9’unu oluşturuyordu; ancak, iyi niyet jesti olarak, kurucular başlangıçta kendilerine tahsis edilen 288 milyon jetonu yaktı ve maksimum arz 3.71 milyar DAG’da kaldı. 

DAG erişilebilirlik amacıyla bir ERC-20 jetonu olarak oluşturuldu.

Listelendiği Borsalar : Hotbit, KuCoin, IDEX, Bilaxy ve HitBTC

ICO Token Fiyatı: 1 DAG = 0.03453 USD

İşlem Gördüğü Fiyat :  $0,01043792

Dolaşım Arzı: 1.266.911.931 DAG

Toplam Arz: 3.711.998.690 DAG

DAG Amaçları

$ BTC değer deposunun yanı sıra bir yardımcı program sağlamasa da, $ DAG Constellation ağındaki tokenize verim veya bant genişliği gibi ikinci bir işlevsel değer sağlar. Aynı zamanda, kullanıcıların temel bir kerelik P2P ödemeleri için tek işlemler göndermelerine olanak tanıyan temel hız sınırlı işlevsellik ücretsiz kalacaktır. Herhangi bir ciddi veri işleme veya veri alışverişi işlemi için daha fazla verim gereklidir. Bu, $ DAG mikro ödemeleri yoluyla veya ağa bir düğüm operatörü olarak kaynaklara katkıda bulunarak elde edilir.

$ DAG, değerin verilere bağlanmasına izin verir. Tek bir veri paketi mi yoksa olay bazında gerçek zamanlı olarak alınıp satılan bir veri akışı mı olduğu önemli değildir – $ DAG veri ekonomisi için merkezi olmayan veri pazarına olanak tanır.

Bireysel ve kurumsal kullanıcılar verilerinden güvenli ve uyumlu bir şekilde para kazanabildiklerinden, veri önceliği sağlar.

MİSYON

Gerçeğin açık olduğu teknolojik bir dünya inşa etmek için, güç oldukça dağıtılır ve itibar önemlidir.

VİZYON

Mühendislerin ve işletmelerin yeni nesil teknolojileri büyüklük derecelerine göre icat etme ve hassaslaştırma yeteneklerini genişleten bir ekosistem oluşturmak.

 

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu