Eğitim

Trade yarışmalarının coinlere etkisi

Trade yarışmaları.. Nedir peki? Veya çok mu önemlidir? Bu yazımızda bu sorulara yer vereceğiz.

Trade yarışmaları EVET ARKADAŞLAR ÇOK ÖNEMLİ SAYILABİLİR.
Çünkü trade yarışmaları sayesinde hem coinlerin reklamı gerçekleşiyor hem para girişi artıyor.

Trade yarışmaları sayesinde dağıtılan ödül miktarı büyüdükçe kullanıcılara coinlere daha fazla para yatırıyor; Peki bu ne sağlıyor.
Trade yarışmalarının duyurusu ardına COİNE YATIRILAN PARA COİNİN DEĞER ARTIŞINI SAĞLADIĞI GÖRÜLDÜ. Bunu birkaç örnekle açıklamadan önce şu bilgiyi paylaşmakta yarar var.

Yatırım yaparken bütün parayı all yapıp aylarca/senelerce beklemek bazen zaman kaybı olabilir. Bütünüyle birşeye yine all in yapmak paranın tamamını ona yatırıp trade yapmaya çalışmak da riskli olabilir. Bu durumda yapılması gereken tabiki değerli gördüğünüz proje/coinlere belli bir oran ile hodl mantığıyla yatırımda bulunabilirsiniz. Bunun yanında sadece kripto paralara değil; altın döviz hisse gibi yatırım araçlarına da paranızın bir kısmını ayırarak kendinizi güvende tutabilirsiniz. Peki bunu söyledikten sonra trade yarışmaları ne işe yarayacak?

Evet arkadaşlar; burada püf nokta var. Şöyle ki; bu kısımda da trade yarışmalarının coinlere olan etkisine dair ????? sizlere eğitici bir içerik olarak; ?????kripto para borsalarının önceden duyurup; duyuru sonrasında coinlerin fiyat artışına olan etkisini incelemek üzere beraberiz.

✔️✔️ Örnek: 11 may sonra başlayacak olan 10000 dolarlık bolt ticaret yarışması duyurusu ⭐️⭐️ Bolt’a üç dört gün içinde %25-30 değer kazandırdı.

✔️✔️ Yakın zamanlı Binance ⭐️⭐️Data coin trade yarışması %80 lere çıkan fiyat artışıyla dikkat çekti.

✔️✔️ Yine Binance’ın ⭐️⭐️waltonchain trade yarışması duyurusu birkaç gün içinde WTC ye %30 üzerinde değer kazandırdı..

NOT: HER TRADE YARIŞMA HABERİ COİN ÜZERİNDE ARTIŞ SAĞLAMAYABİLİR. ÖNCEDEN FİYAT ŞİŞİRİLMİŞ VE BİR ANDA DÜŞÜŞE GEÇİLECEK ŞEKİLDE DURUM SÖZ KONUSU OLABİLİR. Dikkat edin!!!

Bu Yazı yukardaki Trade yarışmalarının Coinlerin değerine etkisi var olabilir mi sorusuna; yazarın kendi dünyasında anladığı ölçüde cevap verme çabasıdır. RİSKTEN- KAR/ZARARDAN YAZARLAR SORUMLU TUTULMAZ/sorumluluk kabul edilmez. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur. ”’Detay araştırmak isteyen iradesiyle daha fazla bilgi edinebilir. **Eksiklik olabilir; varsa bildirin..** Sadece buraya bağlı kalmayabilirsiniz.” Bol kazançlar

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu