Coinler

Coti Coin Nedir Binance

Bitcoinairdrop ve coinmühendisi olarak binance eklenen coti coin hakkında araştırma yaptık ve sizlere kısaca bahsedelim.

COTI, zincirler arası birlikte çalışabilirliği olan, kurumsal düzeyde bir fintech platformudur ve işletmelerin kendi ödeme ağlarını ve istikrarlı madeni paralarını oluşturmalarını sağlayan kendi DAG tabanlı zinciri üzerine kuruludur.

COTI,coin projesi işletmelerin kendi benzersiz kurallarını oluşturmalarına ve ödeme sistemlerine sahip olmalarına olanak tanıyarak, zaman, veri ve para tasarrufu sağlayar. Paypal / AliPay kadar sağlam işlevsellik sunar. COTI coin platformu, şirketlerin ödeme ağlarından stabil coinlere, açık kontrat programlarına ve daha fazlasına kadar gelişmiş fintech ürünleri yaratmalarını sağlar. COTI coin’nin temel başarılarından bazıları, DAG tabanlı bir blok zinciri biçiminde en üst teknolojiyi tasarlamanın yanı sıra, MainNet’i serbest bırakma ve 4 Haziran 2019’da listelenmeyi de içerir. COTI ayrıca multiDAG protokolünü çok belirtili bir stratejiyle oluşturmuştur. Bunun ötesinde, COTI coin ortaklıklar ve küresel müşteriler ile anlaşmalar imzaladı ve şu anda iyi gelir elde ediyor. COTI coin geniş bir küresel topluluğa sahiptir ve deneyimli bir ekip, üst düzey danışmanlar ve yatırımcılar tarafından desteklenmektedir.

Coti coin cardano Adapay ile partner olduğunu daha önce duyurmuştu.

Coti Coin İco

ICO

  • Teşvikler ve Likidite Karşılığı % 45
  • Jeton satışı % 30
  • Takım 15%
  • Danışmanlar % 10 Advisors

ICO Tarihi ICO 2018-06-04 ICO bitiş tarihi 2018-06-05
ICO Arz Miktarı 2000000000  COTI Hardcap
COTI ICO’danSonra Toplam Tedarik Değişimi-
ICO fiyatı0.065 USDT
Para Toplama 22500000 USDT

Binance Komisyon düşürme makalemizi okumalısınız. Tüm komisyon oranları detaylı olarak verildi ve nasıl komisyon düşürülür açıklandı.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.