CoinlerMakaleler

CVT Coin Nedir?

CyberVein, Singapur CV Teknoloji Vakfı adlı kar amacı gütmeyen bir vakıf tarafından 2017 yılında bir proje olarak başlatıldı. Daha sonra, Çin’den Zhejiang Üniversitesi 2018’de veri yönetimi çözümlerinin oluşturulmasına yardımcı olmak için projeye katıldı ve finanse etti. Üniversite bir araştırma merkezi kurdu. CyberVein ile birlikte Zhejiang Üniversitesi-CyberVein Ar-Ge Merkezi olarak adlandırılır. Bununla birlikte, CyberVein, kamu ve özel kuruluşlar için veri depolamanın ademi merkeziyetçiliğine odaklanan bir blok zinciri projesidir. Bilgilerin hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabileceği veya paylaşılabileceği bir platform sağlar

CyberVein (CVT) Nedir?

CyberVein Coin, NFT piyasaya sürmek veya veri çözümlerini uygulamak gibi farklı yöntemler için kullanılan bir kripto para birimidir. CVT Coin sahipleri veri depolama ödemelerini, işletim gücü ödemelerini, veri alışveriş ödemelerini, NFT’ler arası ödemeleri tamamen bu kripto para ile yapabilmekte.300’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye üye olabilirsiniz.

CVT Coin Nereden Alınır?

Peki CVT Coin nereden ve hangi kripto para borsasından alınabilmekte? CoinMarketCap verilerine göre OKEx, CVT/USDT işlem çiftinde en yüksek hacme ve likiditeye sahip kripto para borsalarının başında geliyor.

OKEx üzerinden CVT Coin almak için ise aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • OKEx kripto para borsasının internet sitesine girip, sol üst köşeden “al-sat”, daha sonra ise “spot-işlemler” sekmelerine tıklayın.
  • Açılan sayfada sol tarafta yer alan arama noktasına gelerek “CVT” yazın.
  • Karşınıza çıkacak olan CVT/USDT işlem çiftini seçin.
  • Açılan yeni sayfada alım yapmak istediğiniz fiyatı USDT cinsinden belirtin ve hemen altına ne kadar CVT Coin almak istediğiniz girin.
  • Limit alım fiyatını ve CVT miktarını belirledikten sonra “Al” butonuna basarak işlemi başarıyla tamamlayın.
  • Bunun devamında satın aldığınız CVT Coin’leri cüzdanınızda görebilirsiniz.
Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.