Terra Virtua Kolect(TVK) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

Terra Virtua; blockchain tabanlı, oyun ve film gibi eğlence hizmeti odaklı bir NFT pazaryeridir. Kullanıcılar, Terra Virtua ağında bulunan dijital koleksiyon ürünleri ile alım-satım işlemleri yapabilir. Ekosistem; bilgisayar, mobil, web, AR ve VR platformlarının tümünü kapsar ve bu platformlarla etkileşime izin verir.

VR özelliğiyle ön plana çıkan Terra Virtua; canlı etkinlik yayınları, sinema, e-spor turnuvaları gibi birçok yayına ev sahipliği yapar. Gamerlar için fırsatlar sunan platform, farklı oyun platformlarındaki ödeme sınırlamasını kaldırır. Böylece, kullanıcılar sınırsız ödeme imkanıyla ağ üzerinde oyun oynama ve oyun içi ödül kazanma avantajı elde eder. Ayrıca şirketin ortakları arasında; Unity, Epic Games, Unreal Engine, Big Immersive gibi firmalar bulunmaktadır.

İçerik

Terra Virtua Prestige

TVK’nın elde tutulmasına dayalı bir sadakat programı. İşte nasıl çalışacağının bir özeti. Belirli sayıda TVK sahibi olduğunuzda, bir dizi faydayı ortaya çıkaran Terra Virtua Prestige’in bir üyesi olursunuz. Ne kadar çok TVK tutarsanız, ayrıcalıklar o kadar iyi olur! Bu tür örnekler:

  • Seçili yeni sürümlerde indirimler
  • Seçili yeni sürümlere erken erişim
  • Hangi koleksiyonları görmek istediğinize oy verin
  • Özel önizleme etkinliklerine davetiyeler
  • FanCave ve TerraDome için özel benzersiz özellikler
  • Herkese açık olmayan benzersiz koleksiyonlara erişim
  • Yaratıcılar, sanatçılar vb. İle özel sanal etkinliklere davetiyeler.
  • Eşsiz koleksiyonlar kazanmak için özel etkinlikler
  • ÜCRETSİZ heyecan verici NFT’lerin ve TVK’nın aylık damlaları

Terra Virtua Ödülleri

Platformu ne kadar çok kullanırsanız, ödül yolunda o kadar çok engel olursunuz. Bu sadece ticaret hacmine bağlı olarak tokenlerinizi düşürmek anlamına gelmez. Bunun bir çok şeyden eğlenceyi aldığını ve sistemin oyun oynamasına izin verdiğini düşünüyoruz. Daha derin bir düzeyde dahil olmanızı istiyoruz!

Yaklaşan oyunlaştırma katmanlarımızla, görevleri tamamlayabilecek, yarışmaları tamamlamak için IP ile çalışabilecek, liderlik tablolarını kazanabilecek, rozetleri kazanabilecek, en iyi koleksiyon parçalarını oluşturabilecek, en yüksek teklifi verebilecek ve   normal TVK ve NFT ödülleri almak için çok daha fazlasını yapabileceksiniz. Bazı gerçekten harika ödül mekanizmalarıyla birlikte, ortak küratörlü galerilerin ve alanların yönetimine katılma fırsatları olacak!

Kolect’imle Ne Yapabilirim?

Kolect, ayrıcalıklar, deneyimler ve fırsatlar dünyasının kapılarını açan Terra Virtua’nın yakıtıdır. Orada olanın en iyilerini alıyor ve onu harika bir sosyal, hayran merkezli ekosisteme sarıyoruz. Zamanla aşağıdakileri içeren özellikleri kullanıma sunacağız:

Prestij Kulübü

NFT airdropları, tahsil edilebilir ödüller, önizlemeler, TVK bonusları ve ekstra platform özellikleri kazanmak için özel Terra Virtua Prestige kulüplerimize katılmak için TVK’ya bahis yapın.

Ödüller

Platformda ne kadar çok şey yaparsanız, o kadar çok ödül kazanabilirsiniz. Yarışmaları, görevleri tamamlayın, ticaret yapın, yönetin ve küratörlük yapın ve NFT ve TVK ödülleri kazanın!

Oluşturmak

Terra Forma araçlarımızı kullanarak kendi dijital koleksiyonlarınızı ve hayran jetonlarınızı oluşturun. Platformumuzda markanızı güçlendirin veya kreasyonlarınızdan ve becerilerinizden para kazanın.

Çiftlik

Başka hiçbir yerde bulunmayan özel, takas edilebilir NFT’leri üretmek için TVK’yı kullanın!

Terra Virtua Kolect(TVK) Nasıl Alınır?

TVK coin şu anda dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu BİNANCE dan gönül rahatlığıyla alınabilir.