Coinler

EasyFi Network (EASY Coin) Nedir?

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

EasyFi Network (EASY Coin) Nedir yazımız sizlerle. EasyFi Binance Innovation Zone’da Kolay Listelendi. EasyFi, Binance seçkin listeleme programının bir parçası olarak onun Yenilik Bölgesinde listelenince dikkatleri üzerine topladı.

EasyFi listeleme sonrası şunları söyledi; BitMAX’teki ilk değişim listelememizden sonra gelir ve bize her seferinde kendimizi daha iyi hale getirme gücü verir.

EasyFi

Yetersiz Teminatlı Borç Verme için Katman 2 DeFi Protokolü. (Digital varlıklar için borç verme protokolü yani.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-1.png

EasyFi, ölçekli defi operasyonları için bir darboğaz oluşturan işlem hızı ve maliyetle ilgili 1. nesil defi çözümlerinin karşılaştığı bazı doğal zorlukları çözme vizyonuyla oluşturulmuş bir protokoldür.

EasyFi, kendisini ölçeklenebilirlik, birleştirilebilirlik ve benimsemeye odaklanan DeFi için oluşturulmuş evrensel bir katman 2 ödünç verme protokolü olarak tanımlar. Dijital varlıkların ve ilgili finansal ürünlerin uçtan uca ödünç verilmesini ve borçlanmasını kolaylaştırmak için halka açık ağlarda çalışacak açık bir ağ altyapısı olarak tasarlanmıştır. EasyFi ağı, zincirler arası varlık yerleşimlerine izin veren blok zincirinden bağımsızdır. EasyFi, Proof of Stake fikir birliği mekanizması kullanır.

Ağ tasarımı, ethereum uyumlu ve blok zinciri agnostik olup, varlık sahibinin ağıyla gözetim altında tutarken, farklı blok zinciri ağları üzerinden varlıkların hızlı bir şekilde kapatılmasını kolaylaştırır. Zincirler arası çerçeve, özel platformlar ve izinsiz kamu ağları gibi bir dizi pazarda ödünç verme ve borçlanma sağlar. Ağ, ağ katılımcıları arasında fikir birliğine varmak için katılımcı seçmenler tarafından yönetilen pay kanıtı mekanizması ile güvence altına alınmıştır.

 • kullanıcı deneyimini iyileştirmek için PLASMA kullanarak yetersiz teminatlı kredilendirmeyi mümkün kılan  (DeFi) kredi protokolüdür .
 • EasyFi ağı, Ethereum uyumlu ve blockchain agnostiktir , zincirler arası varlık yerleşimlerine izin verir. Ağ, Proof of Stake fikir birliği mekanizması kullanılarak güvence altına alınmıştır .
 • TrustScore EasyFi’nin kullanıcı kimlik protokolüdür. Bu kredi alanların faaliyetlerini analiz eder , çeşitli kredilendirme platformlarda ve belirleyen teminatlandırma oranını her birey için gerekli.
 • EASY, EasyFi’nin yerel yardımcı belirtecidir ve aşağıdaki işlevlerde kullanılır:
  • Yönetişim : EasyFi token sahipleri ağ yönetişim kararlarına oy verebilir.
  • Protokol Teşvik Etme: Kullanıcılar, EasyFi platformunda ödünç verdiklerinde veya ödünç aldıklarında ödül olarak EASY jetonları kazanabilirler.
  • Stake etme : Borç verme ve borç alma piyasalarını EasyFi ağında başlatmak isteyen projelerin EASY tokenleri yatırması gerekecektir.
  • Ağ Konsensüsü : Kullanıcılar, bir doğrulayıcı düğümleri çalıştırmak ve ağ fikir birliğine katılmak için EASY belirteçlerini paylaşabilir.
  • Çift Tarım : Kullanıcılar, EASYFİ tokenlerini stake ederek diğer DeFi projelerinin tokenlerini de toplayabilirler.

Gazsız İşlemlerle İnanılmaz UI / UX

Kullanıcı yerleştirme ve UX, birçok defi protokolünde başka bir Büyük problemdir. EasyFi, çeşitli ekosistem ortağı projeleri tarafından etkinleştirilen kullanıcılar için dahili gasless meta işlemleriyle kullanıcıların platformuna sorunsuz bir şekilde katılımını sağlayacak.

Verim Tarımı

EasyFi, kullanıcıların protokolle etkileşime girerek onu yerel protokol belirteci “EASY” olarak toplamasını sağlar. Herkes platformla etkileşime girdiğinde EASY token’ları toplayabilir. Farmed token’lar, protokol ile etkileşim katkılarına göre kullanıcılara günlük olarak dağıtılır.

Yerel Staking İle Çift Tarım

EasyFi, Matic Blockchain üzerine inşa edilen ilk Defi protokollerinden biridir, bu nedenle Matic, Easy token’lara ek olarak, kullanıcılar çiftli EASY tokenlerini stake ederek MATIC tokenlerini toplayabilecekleri bir Native staking teklifi sunarak EasyFi proje topluluğunu destekliyor.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-2.png

EasyFi Nereden Alabilirim?

%20 komisyon indirimli aşağıdaki linkten binance borsasına kaydolarak EASY coini binancedan satın alabilirsiniz

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu