AERGO Coin

AERGO

Aergo Coin yazımız sizlerle. Proje, pratik merkezi olmayan uygulamaları ve kurumsal BT çözümlerini dağıtmak için tasarlanmış açık kaynaklı bir bilgi işlem platformudur.

 AERGO, uygulama geliştiricilerinin ve kurumsal şirketlerin blockchain uygulamaları oluşturmasına ve bunları özelleştirmesine izin vermeyi amaçlamaktadır. Proje, son dört yıldır Güney Kore’deki büyük şirketler için özel blockchain sistemleri kuran ve teslim eden blockchain altyapı sağlayıcısı Blocko tarafından oluşturuldu ve desteklendi. Projenin platforma güç veren kendi jetonu vardır.

AERGO, yeni nesil blockchain projesi olmayı hedefliyor. AERGO yalnızca gelişmiş ölçeklenebilirlik, yönetişim, birlikte çalışabilirlik ve gizlilik çözümleri sağlamaya değil, aynı zamanda yeni teknoloji kurumsal entegrasyonunu sağlamaya da odaklanmaktadır.

Yeni blockchain çözümlerine olan talep artıyor, ancak şimdiye kadar blockchain projesinin çoğunluğu, işletme için tamamlanmış ürünlerden daha çok deneme-yanılma deneylerinden oluşuyor. Blockchain’i çalışan iş modellerine uygulamayı zorlaştırır ve daha geniş blok zinciri benimsemesini yavaşlatır. Böylece, AERGO “kurumsal hazır” olmaya ve işletmelere ve geliştiricilere çalışan blok zinciri altyapısı sağlamaya çalışır.

Özetle, AERGO aşağıdakileri sağlayarak en gelişmiş teknoloji çözümlerinin uygulanmasını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır:

1. Geliştiriciler ve yükleniciler için gelişmiş, ancak kullanıcı dostu ve kullanımı kolay teknoloji.

2. İşletmeler için güvenli ve hızlı bir genel ve özel blok zinciri bulut mimarisi.

3. Üçüncü tarafların ve işletmelerin bağlantı kurması ve etkileşim kurması için açık bir ekosistem.

Elbette blockchain platformu için yüksek performans hayati önem taşıyor. Ancak gerçek hayattaki iş operasyonları için blok zinciri kullanmadan önce, tüm altyapının kullanıcı dostu ve kullanımı kolay olması gerekir. Bir işletme için neden özellikle önemlidir? Teknolojiyi uygulamayı ve kullanmayı daha maliyet ve zaman açısından verimli hale getirmek. Ve AERGO bunu tanır ve platformu buna göre uyarlar. AERGO, finans, IoT, lojistik, üretim ve diğerleri dahil olmak üzere birçok sektörde potansiyel kullanım senaryolarına sahiptir.

AERGO, herkese açık ve özel blok zincirlerinin özelliklerini birleştirerek, güvenli, yönetimi kolay ve üzerine DApp’ler inşa eden yenilikçi bir platform yaratmayı amaçlamaktadır.

İçerik

AERGO

AERGO, gelişmiş teknolojileri kullanan bir BT platformuyla birleştirilmiş 4. nesil – kurumsal kullanıma hazır bir blok zinciri protokolüdür.

AERGO’nun platformu, işletmelerin ve geliştiricilerin bulut içinde kendi blok zinciri uygulamalarını kolayca tasarlamasını, oluşturmasını ve dağıtmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Platform, yaratıcılara, herkese açık veya özel bir ağ üzerinden çalışma seçeneği sunarak, blok zincirlerini ve uygulamalarını ihtiyaçlarına göre uyarlama imkanı sunmayı amaçlamaktadır. 

AERGO Token, AERGO platformunda çalışmak üzere oluşturulmuş Ethereum tabanlı bir belirteçtir. Çok sayıda farklı işleve hizmet etmeyi amaçlamaktadır. AERGO Token, genel olarak AERGO ekosistemi içindeki değişim aracı olmayı amaçlamaktadır. 

Aergo, kendisini hem izinli hem de izinsiz blok zinciri mimarilerinden oluşan hibrit dağıtımlar için optimize edilmiş açık kaynaklı bir kurumsal blok zinciri platformu olarak tanımlıyor. Kolay veri işleme ve geliştiriciler için tanıdık akıllı sözleşme programlama sağlayan SQL desteği içerir.

Platform, Kore medya kaynaklarına göre Lotte Card, Shinhan Bank, Korea Exchange, Hyundai Motors gibi büyük ölçekli müşteriler için üretim blok zinciri çözümleri uygulayan Samsung destekli Güney Koreli blockchain teknolojisi şirketi Blocko tarafından oluşturuldu ve kullanıldı.

Kullanım durumları nelerdir?

Kurumsal kullanım durumları için tasarlanan Aergo, kuruluşlara ve geliştiricilere Aergo Chain’e dayalı DApp’leri barındırmak için altyapı sağlar. Aergo, Lua ve SQ’yu destekleyen akıllı bir sözleşme motoru sunuyor. Aergo platformundaki özel blok zincirleri, bir Yetki Kanıtı fikir birliği mekanizması destekli RAFT algoritması üzerinde çalışırken, halka açık blok zinciri ağı, Aergo ana ağı, bir Bizans Hata Toleranslı Temsilci Teminat Kanıtı mekanizması üzerinde çalışır. Kullanıcılar, blok üreticilerini oylamak ve yönetmek için, özel blok zincirlerini özel düğümlerde barındırmak için büyük telekomünikasyon firmaları gibi kurumsal düzeydeki bulut sağlayıcılarına ödeme yapmak için platformu kullanabilirler.

Blocko’nun gelecekteki hizmetleri, AERGO token’larının çalışmasını gerektiren Aergo Enterprise ürünlerine dayanacak. Örnek bir kullanım durumu, parmak izi kredi kartı doğrulamaları için Lotte Card tarafından uygulanan bir çözümü içerir. Çözüm, Aergo’nun SQL entegrasyonlu Lua akıllı sözleşmelerinin bir sürümü kullanılarak oluşturuldu ve bu, Lotte Card’ın parmak izi kimlik doğrulaması için manuel güvenlik harcamalarının% 90’ını kurtardı. Müşteriler arasında POSCO, Kore Borsası, Shinhan Bank ve Hyundai Motor Group bulunmaktadır.

AERGO Özeti

Konsept:

  • Gelişmiş “kurumsal kullanıma hazır” platform.
  • Yürütme odaklı yaklaşım
  • Temel kripto para birimi sorunlarını çözmeyi amaçlar: ölçeklenebilirlik, birlikte çalışabilirlik, yönetişim + onlara kurumsal entegrasyon sağlar.

Takım:

  • Profesyonel ve tecrübeli ekip.
  • 20’den fazla ekip üyesi.
  • Hem geliştirme hem de iş açısından dengeli.

İletişim:

  • Ekipten düzenli güncellemeler.
  • Sosyal medya kanallarında iyi konum.
  • Blockchain alanında iyi bilinen Blocko’dan destek

AERGO Nereden Satın Alabilirim?

Aergo coinidünyanın en büyük borsası binance dan satın alabilirsiniz. %20 komisyon indirimli satın almak isterseniz aşağıdan kayıt olunuz.