Airdroplar

Einstein Exchange Canada Borsası 10 Cad

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Einstein Exchange Borsası Kayıt Olan Herkese 10 Canada Doları Veriyor.

Einstein Exchange Borsasına kayıt olup aşağıda belirttiğimiz şartları yerine getiren herkes 7.5 Dolar Abd Doları değerinde 10 Cad Alacaktır.  Bunu dilediği coine dönüştürüp anında çekim yapabilirsiniz.

Airdrop Görevleri

1- Linkten Kayıt olun. Kayıt olurken Mail adresinizle olmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Facebook üzerinden olduğunuzda onay işlemi sorun vermektedir.  Kayıt olduktan sonra mailinize gelen doğrulama mailini bulup onaylayın.  (Zorunludur. )
2- Mobil uygulamayı indirin( Zorunludur)
3- Telefonunuza uygun uygulamayı bulup indirdikten sonra şifreniz ile giriş yapın. Sol Kısımda bulunan ACCOUNT kısmına girin ve KYC (Kimlik Doğrulama) yapın. Bu işlem çok basittir. Menüye girdikten hemen sonra kimlik belgenizin resmini çekip yollamanız yeterlidir. Bir süre sonra onay aşaması gerçekleşmiş olacak ve istediğiniz herhangi bir kripto para birimi olarak istediğiniz borsaya çekim yapabilir veya bu borsayı kullanabilirsiniz.  

KAYIT

Binance Kayıt binance kayıt

Halit Vuran

Kripto Para dünyasına BitcoinAirdrop.Net Projesi ile devam ediyorum. Coinler, anlık fiyatları ve son gelişmeleri sizinle paylaşmaya devam edeceğim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu