Airdroplar

Hubris Token Airdrop

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

20 Dolar Değerinde Hubris Bokenlarını Bedava Kazanın

Hubris Token kazanmak yapmanız gereken ilk işlem aşağıdaki linkten siteye bağlanıp Android veya İos cihazınıza uygun olan marketten uygulamasını indirmektir. Uygulama indirildikten ve kayıt aşaması ile e-mail doğrulaması yapıldıktan sonra 20 dolar değerinde token yüklenecektir. Bu tokenler 2019/Mayıs ayı içerisinde çekilebilecektir.

Hubris Token Almak İçin Yapılması Gerekenler

1- HubrisOne sitesine gidin ve IOS veya Android uygulamalarınından uygun olanı indirerek kayıt olun.
2- Referans kısmına HB15014 kodunu ekleyin.

3- Mail adresinize gelen doğrulama mailini bularak doğrulama işlemini yapın.

Genel Bilgiler

Airdrop Adı       : Hubris Token Airdrop 1000 HBRS

Airdrop Süresi : 2019/Mayıs

Cüzdan Türü     : Erc20

Kurallar              : Herhangi bir zorunluluk bulunmaktadır.  Linkten kayıt olduktan sonra Akıllı Telefonunuz uygun uygulamayı indirip kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt aşamasından hemen sonra 1000 HBRS cüzdanınıza eklenecektir.

Hubris Token Aidrdop Kayıt

Hubris Token Hakkında Genel Bilgi

Hubris bugünkü gibi borsaların tekelinden ziyade kendi borsanızı kurmanız için bir alt yapı oluşturduğunu iddia etmektedir. Kripto para pazarına kolayca bağlanıp elinizdeki değeri satmanız için geliştirilmiş bir yöntem iddiasındadır.  Tüm önemli şifreleme servislerinizi tek bir çatı altında toplayın. HBRS belirteci tarafından desteklenmektedir.

Kripto Para varlıklarının ödünç verme yeteneklerini, dolar, euro vb. para birimlerini, sınır ötesi ödemeleri, anında takası ve entegre kullanıcı toplama çözümlerini barındıran kısaca tüm finans çevresini bir uygulamaya toplayan bir platformdur. 

Binance Kayıt binance kayıt

Halit Vuran

Kripto Para dünyasına BitcoinAirdrop.Net Projesi ile devam ediyorum. Coinler, anlık fiyatları ve son gelişmeleri sizinle paylaşmaya devam edeceğim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu