Coinler

Energy Web Token EWT Nedir?

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Energy Web Token EWT Nedir? başlıklı yazımız sizlerle. Öncelikle şimdiden haber verelim :) Energy Web Token in Binance listelemesi bizce en muhtemel olan projelerin başında gelmektedir. Energy Web Token yatırımlık düşünenler için oldukça ideal projelerin bizce başında gelmektedir.

Energy Web Token

Energy Web Token enerji sektörü odaklı bir kripto para birimidir. Energy Web Chain isimli bir ağa sahip olan Energy Web Token, ölçeklenebilir, açık kaynaklı ve direkt olarak kurumsal ihtiyaç odaklı bir proje olarak biliniyor. EWT coin, Energy Web Foundation yani Enerji Web Vakfı tarafından hayata geçirildi. Hedef olarak ise diğer kripto paraların aksine düşük karbonlu kurumsal müşteri odaklı bir enerji sistemi oluşturmayı planlıyor.

Enerji sektörünün ihtiyaçlarını blockchain teknolojisi ile çözmeyi hedefleyen EWT token ağının birden fazla avantajı var ve bunların enerji sektöründeki işlemsel maliyetleri azaltma, veri güvenliğini arttırarak blockchain’in yardımıyla şeffaflık sağlama, piyasadaki katılımcıların hem tüketici hem de enerji kullanan cihaz odaklı olarak arttırılması ve son olarak da şeffaf, blockchain odaklı, merkeziyetsiz bir enerji sistemi kurma olduğu söylenebilir.

Energy Web (EW), blok zinciri ve diğer merkezi olmayan teknolojilerin potansiyelini açığa çıkararak düşük karbonlu, müşteri odaklı bir elektrik sistemini hızlandıran küresel bir kar amacı gütmeyen kuruluştur. EW, temel altyapı ve paylaşılan teknoloji oluşturmaya, ticari çözümlerin benimsenmesini hızlandırmaya ve bir uygulama topluluğu geliştirmeye odaklanır. 

2019’da EW, enerji sektörüne uyarlanmış dünyanın ilk açık kaynaklı, kurumsal blok zinciri platformu Energy Web Chain’i piyasaya sürdü. EW’nin teknoloji yol haritası, o zamandan beri “blockchain artı” merkezi olmayan çözümler paketi olan Energy Web Merkezi Olmayan İşletim Sistemini (EW-DOS) içerecek şekilde büyümüştür. EW ayrıca kamu hizmetleri, şebeke operatörleri, yenilenebilir enerji geliştiricileri, kurumsal enerji alıcıları ve diğerlerinden oluşan dünyanın en büyük enerji blok zinciri ekosistemini büyüttü.

Energy Web Token (EWT), enerji sektöründeki kurumsal sınıf uygulamaları desteklemek için özel olarak tasarlanmış halka açık bir Yetki Kanıtı Ethereum Sanal Makine blok zinciri olan Energy Web Chain’in yerel belirtecidir. Energy Web Chain, kamu hizmetleri, şebeke operatörleri ve yeni başlayanlar dahil olmak üzere 15 ülkeden 25’ten fazla Doğrulayıcı düğüm tarafından işletilmekte ve yönetilmektedir. Energy Web Chain, yerel belirtecine ek olarak tüm ERC standartlarını destekler. Energy Web Chain, Haziran 2019’da, blockchain’in enerji sektöründeki potansiyelini açığa çıkaran küresel bir kar amacı gütmeyen kuruluş olan Energy Web Foundation ve yukarı akım enerji şirketlerini, kamu hizmetlerini, şebeke operatörlerini, yazılım geliştiricileri ve teknoloji satıcılarını içeren küresel Üye konsorsiyumu tarafından başlatıldı.

Energy Web, herhangi bir müşterinin sahip olduğu herhangi bir enerji varlığının herhangi bir enerji piyasasına katılmasını sağlayarak düşük karbonlu, müşteri odaklı elektrik sistemi oluşturmaya çalışıyor. Bir başka deyişle Energy Web, blok zinciri ve diğer merkezi olmayan teknolojilerin potansiyelini açığa çıkararak düşük karbonlu, müşteri odaklı bir elektrik sistemini hızlandırıyor. Bunu yapmak için, 100’den fazla enerji piyasası katılımcısından oluşan küresel topluluğu ile açık kaynaklı merkezi olmayan teknolojiler – Enerji Web Merkezi Olmayan İşletim Sistemi (EW-DOS) – geliştiriyor ve dağıtıyor.

Yazı esnasında Energy Web Token Market Cap: $211.584.299 USD
Energy Web Token Total Supply : 48.638.535
Energy Web Token Circulating Supply : 30.062.138 

Energy Web, dünyanın dört bir yanından elektrik şebekesi operatörlerini temsil eden kurumsal bir blok zinciri oluşturdu. Merkezi olmayan, müşteri odaklı bir elektrik geleceği taahhüdünde bulunan büyük enerji şirketlerinden bu tür bir ölçek ve satın alma dikkate değerdir.

Energy Web ekosisteminde Elia, GDF Suez, Equinor, Exelon’daki, Mercados ELECTRICOS, PG & E, PJM EIS, PTT, Shell, Stedin ve Vodafone dahil küresel güç sektörünün en-önemli kuruluşlardan, bazıları yer almaktadır.

Önemli Bilgiler:

Energy Web blockchain ve merkezi olmayan teknolojilerin potansiyelini açığa çıkararak düşük karbonlu, müşteri odaklı bir elektrik sistemini hızlandıran, üye odaklı, kar amacı gütmeyen küresel bir kuruluştur. EW, teknoloji entegrasyonu ve geliştirmeye, birlikte standartlar ve mimariler oluşturmaya, benimsemeyi hızlandırmaya ve topluluk oluşturmaya odaklanır.

2019 ortalarında EW, sektörün düzenleyici, operasyonel ve pazar ihtiyaçlarına göre uyarlanmış dünyanın ilk kurumsal sınıf, halka açık, açık kaynaklı blok zinciri platformu olan Energy Web Chain’i başlattı. EW Zinciri, Energy Web Merkezi Olmayan İşletim Sistemi (EW-DOS) olarak bilinen daha geniş bir teknoloji yığınını, bir blok zinciri artı ara yazılım paketi, araç kitleri ve enerji geçişini desteklemek için diğer dijital çözümleri birleştirir.

EW aynı zamanda kamu hizmetleri, şebeke operatörleri, yenilenebilir enerji geliştiricileri, kurumsal enerji alıcıları, IoT / telekom liderleri ve diğerlerinden oluşan dünyanın en büyük enerji blok zinciri ekosistemini de destekledi. Bu şirketlerin iki düzineden fazlası, EW Zinciri için doğrulama düğümlerine ev sahipliği yapıyor. Energy Web, sektörün lider enerji blok zinciri ortağı ve enerji blok zinciri konusunda en saygın otorite sesi haline geldi. BU ANLAMDA Energy Web Token in KRİPTO SİSTEMİNDE MCAP SIRALAMASINDA ÇOK ÖNEMLİ YERLERE GELEBİLECEĞİNİ BİNANCE HUOBİ GİBİ BİRÇOK BORSADA LİSTELENECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ.

Energy Web Tokeni Nereden Alabilirim?

Energy Web Token şu anda küresel borsalarda KuCoin, BitMart ve Liquid’de listelenmiştir.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu