AirdroplarCoinler

Fantom FTM Coin Nedir? Ftm Hakkında Detaylı Analiz ve Fiyat Grafikleri

Fantom (FTM) Coin Nedir? Fantom Hakkında Bilgiler

Fantom (FTM), Ethereum platformunda oluşturulmuş bir kripto Paradır. Bugün için Fantom (FTM) fiyatına bakıldığında Binance Borsasında işlem görmeye başlamasıyla beraber ciddi Artış meydana getirmiştir. Piyasa Değeri  $102.282.344 24 seviyesine kadar anlık fiyatı ise 0,03740302 USD şeklinde oluşmuştur. Fiyat son 24 saatte 67% artmıştır. Toplam dolaşımda olan coin miktarı 2,03 Milyardır. An İtibari ile Fantom ticareti olan en aktif borsa Binance borsasıdır. Binance tarafından yapılan açıklamada borsada işlem görmesi için herhangi bir komisyon ücreti alınmadığı belirtilmiştir.

Binancede İşlem görmesi ve Binance Ceosu Cznin özel önem atfetmesi bu coinin yakın gelecek için ciddi miktarlarda yükselişler katedebileceğini işaret ediyor. Tabiki piyasa şartlarında dalgalanmalar yaşanacağını unutmayınız. Fiyatı bir günde %60 artan bir coin mutlak suretle bir düzeltme veya satış baskısı ile karşı karşıya kalacaktır.

Fantom FTM Vizyonu

Blockchain teknolojisi, merkezi bir otoriteye sahip olmayan tüm düğümler arasında fikir birliğini sağlamanın bir yolunu sağlamıştır. Ancak, teknoloji, gerçek zamanlı işlem gerçekleştirme eksikliği ve ölçeklenebilirlik gibi temel sorunlarla karşı karşıyadır. Gelişmiş konsensüs algoritmalarına rağmen, Bitcoin veya Ethereum gibi bazı blockchain uygulamaları bir kerede bir blok senkronize eder. Bu, blockchain teknolojisinin birçok sektörde yaygın olarak kullanılmasını engelleyen en büyük faktörlerden biri olan yavaş doğrulama süreleri ile sonuçlanır. Cardano ve EOS gibi Akıllı Sözleşme platformları ortaya çıkmaya başlasa da, halka açık Distribütör Defterleri hala yaygın olarak kullanılmamaktadır. Bu kalıcı sorunları ele almak için Yönlendirilmiş Asiklik Grafiği’ne (DAG) dayanan yeni bir model geliştirilmiştir. FANTOM, mevcut kamuya açık muhasebe teknolojilerinin ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmeyi amaçlayan yeni bir DAG tabanlı Akıllı Sözleşme platformudur. Platform, mevcut DAG tabanlı protokollerin geliştirilmiş bir sürümünü kullanmaya çalışarak kendisini geleneksel blok temelli depolama altyapısından ayırmayı amaçlamaktadır. FANTOM platformu, fikir birliğini korumak için “Lachesis Protocol” olarak bilinen yeni bir protokol benimsemiştir. Bu protokol Fantom OPERA Zincirine entegre edilmesi amaçlanmıştır. Amaç, FANTOM OPERA Zincirinin üzerine inşa edilmiş uygulamaların tüm kullanıcılar için anında işlemlerin ve sıfıra yakın işlem maliyetlerinin keyfini çıkarmasını sağlamaktır. FANTOM’un misyonu, dünyadaki tüm işlem organları arasında uyumluluk sağlamak ve düşük maliyetli gerçek zamanlı işlemlere ve veri paylaşımına izin veren bir ekosistem oluşturmaktır.

Fantom FTM İstatistikleri

Fantom Fiyat$0,03761401
Fantom ROI Beta25%
Piyasa Değeri$76.515.869
Piyasa Değeri Hakimiyeti%0,03
Ticaret Hacmi$101.804.298
Volume / Market Cap1.3278
24s Düşük / 24s Yüksek$0,02219541 /$0,03879266
7d Düşük / 7d Yüksek$0.02 / $0.04
Piyasa Değeri Sıralaması#85
Tüm Zamanların En Yükseği$0,03879266
Tüm Zamanların En Yükseğinden Beri-3.0%
Tüm Zamanların En Yükseği TarihiJun 11, 2019 (yaklaşık 1 saat)
Fantom/Bitcoin Oranı1 BTC = 210919.22 FTM

Fantom FTM Fiyatı

Fantom FTM Hangi Borsalarda İşlem Görüyor

Sitemizde yer Alan bilgilendirmeler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Sadece Analizler ve Göstergeler hakkında bilgi verilmiştir. Buradaki verilere göre yapacağınız ticaretlerinizde uğrayacağınız zararlardan Bitcoinairdrop.Net ve Yazarlar sorumlu değildir.

FTM coin nasıl alınır? FTM nereden alınır?

FTM coin şuanda binance den satın alabilirsiniz. Binance tıklayarak kayıt olduktan sonra satın alabilirsiniz. Anlık grafiği yukarıda verdim. Yatırım tavsiyesi değildir fiyatın ne olacağı belli olmaz. Her zaman üzmeyecek yatırımlar yapılması gerekiyor.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.