Fenerbahçe Kriptopara Çıkaracak

Fenerbahçe Kriptopara

Fenerbahçe kriptopara çıkaracak. Fenerbahçe kriptopara çıkarırsa ne gibi avantajları olur, fenerbahçe kriptopara çıkarması durumunda rakipler devreye girer mi, fenerbahçe kriptopara haberi gündemde çok mu etkili.. İşte yazımız sizlerle.

Öncelikle şunu ifade edelim, fenerbahçe kriptopara çıkarırsa ciddi gelir elde edebilir. Rakiplerden tek beşiktaş çıkarmamış olur.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç bugün önemli açıklamalarda bulundu. Basın mensuplarıyla buluşan Koç, yaptığı açıklamalarda kripto para sektörüne adım atacaklarını dile getirdi. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, kulüp olarak kripto para çıkaracaklarını açıkladı. Bu kapsamda klüp ya direkt kendisi veya başka şirketlerle yapılabilecek anlaşma sonrası fenerbahçe kriptopara duyurusunu yapacaklarını açıkladı.

Gazeteci Ahmet Ercanlar bugün yayınladığı videoda Fenerbahçe spor kulübünün kendi kripto para birimini çıkaracağını söyledi. Ali Koç tarafından düzenlenen basın toplantısına katılan Ercanlar, kulübün dijital alanda daha farklı çalışmaları da olacağını söyledi.

Fenerbahçe Kriptopara

Sansürsüz Futbol sunucusu Ahmet Ercanlar, bugün Fenerbahçe tarafından düzenlenen basın toplantısına katıldı. Ercanlar toplantı sonrası düzenlediği yayında Ali Koç’un transferler ve ortaklık çalışmaları ile ilgili yaptığı açıklamaları aktardı. Bu bilgiler arasında Fenerbahçe’nin kendi kripto para birimini çıkarmaya hazırlandığı bilgisi de yer aldı.

Bununla beraber Fenerbahçe, Google Chrome ile anlaşma sağladıklarını ve 27 Ekim’de bir lansman düzenleyeceklerini de açıkladı. Koç, şu ifadeleri kullandı:

“Fenerbahçe Kriptopara Çıkaracak. Fenerbahçe kriptopara olayını Ya kendimiz yapacağız ya da çok sayıda firmadan destek var bu çok sayıda firmanın müthiş tekliflerinden birini kabul edeceğiz. İnanılmaz bir talep var. Buradan ciddi gelir elde edebiliriz.”

Chiliz platformu fan tokenlerin çıkarıldığı satışa sunulduğu platform: Dileyenler kaydolabilir

https://www.chiliz.net/register/cdQnUq