Kripto Para Analiz
Trend

Galatasaray Token Kazanmak !

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Galatasaray Token kazanmak çok kolay ! Pokemon Go’da ki gibi $GAL token avlayabileceksiniz. Tokenları avladıktan sonra ise tokenlar socios uygulaması içerisindeki cüzdana kayıt olacak. Ayrıca bu ay Socios’un kendi tokeni olan $CHZ token de aynı yöntemle kullanıcılar tarafından kazanılabilecek.

Galatasaray Taraftar Token’ları (GAL), Ocak ayı boyunca Socios.com uygulaması üzerinden ücretsiz bir şekilde avlanabilecek.

Şubat ayında $GAL tokenların ICO benzeri FTO modeliyle 10 Liradan satışa sunulacağı token sahiplerinin ise ödül kazanma ve anket sonuçlarına etki etme imkanı olacak. Taraftar tokenleri Chiliz net sitesinden alıp satabilirisiz.

Token avı nasıl çalışıyor?

Geo-location teknolojisiyle Socios.com taraftar token’larını dünyanın her yerinde stadyumlar, turistik yerler, şehir merkezleri gibi milyonlarca noktaya taraftarların onları avlaması için yerleştiriyor. Taraftarlar her gün uygulamaya giriş yaparak Chiliz ve Taraftar Token’larını topluyor.

Günlük Global Av’a (Daily Global Hunt) katıldığınızda konumunuzdan bağımsız çevrenizde 7 adet soru işareti ortaya çıkacak. Soru işaretlerine dokunduğunuzda her biri Chiliz ($CHZ) veya Taraftar Token’ı olarak belirecek. Token’a yaklaştığınızda tek yapmanız gereken basitçe üzerine tıklamak. Bu sırada artırılmış gerçeklik modu aktif hale gelecek ve artırılmış gerçeklik ortamında token’ın üzerine dokunarak uygulama içi cüzdanınıza ekleyebileceksiniz.

Socios.com mobil uygulaması şu anda Android telefonlar için indirilebilir durumda. iOS sürümü ise çok yakında indirilebilir olacak.

Galatasaray’ın taraftar tokenleri henüz piyasaya sürülmemiş olsa da tokenleri arttırılmış gerçeklik tabanlı telefon uygulamasıyla “avlamak” mümkün. 

Galatasaray Taraftar Tokeni Ne İşe Yarar?

Geçtiğimiz günlerde Juventus kulübünün yaptığı bir uygulama, tokenlerin nasıl kullanılabileceğine güzel bir örnek teşkil etti. Juventus, JUV isimli kendi taraftar tokeninin sahiplerine yönelik yaptığı bir anket çalışmasıyla gol müziğinin belirlenmesini sağlamıştı. Böylece Juventus’un kendi evinde yani Allianz Stadyumu’nda attığı gollerden sonra çalan müzik, token sahibi taraftarlarca belirlenmiş oldu.

Taraftar Coin Socios Kullanım

Socios Mobil Kullanım

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu