Coinler

Hacken (HAI) Token Nedir? Nasıl Alınır?

Hacken, siber güvenlik uzmanları için özel olarak tasarlanmış ilk merkezi olmayan tokendir. Ethereum platformuna dayanmaktadır. Hacken Ecosystem, blok zinciri ve siber güvenlik toplulukları arasındaki bağlantıyı beslemek, hacker etiğini teşvik etmek ve bilgisayar ağları ve yazılımlarının meşru araştırılmasını teşvik etmek için oluşturulmuş, topluluk odaklı bir iş organizasyonudur.

Hacken (HAI) Ekosistemi

1- HackenProof: Herkesin kodlarını, beyaz şapka bilgisayar korsanları tarafından değerlendirilmek ve güvenlik açıklarını bulmak üzere gönderebileceği bir bug ödül pazarı. Detaylı bilgi: https://hackenproof.com/

2- Cybersecurity Analytics Center: Araştırma yapan bir grup analistin yanı sıra siber güvenlik alanındaki ürünlerin izlenmesi ve denetlemesini sağlıyor.

Araştırma alanları;

  • Blockchain güvenliği, güvenlik açıkları ve karşı tedbirler.
  • Siber güvenlik pazarındaki ürünlerin sınıflandırılması, araştırılması ve karşılaştırılması.
  • Kriptografi, güvenli iletişim ve veri koruma.
  • Büyük veri analizi ve siber güvenlikteki görselleştirme.

3- Hacken Accelerator: Siber güvenlik alanında yeni girişimleri destekleyecek bir program ile start-uplara yatırımcıları çekmeyi planlıyorlar.

4- Zero-Day Remuneration Platform: Bilinmeyen bir bilgisayar yazılımı açığının finansal olarak ödüllendirilmesini ve böylece yanlış ellere geçmesini engelleyen şeffaf bir fon sağlıyorlar.

5- Annual HackIT Conference: Küresel katılımcılar için, her yıl toplum odaklı, uluslararası bir siber güvenlik forumu düzenleyerek, katılımcılar için siber güvenlik konusunda yarışmalar düzenliyorlar.

Hacken (HAI) Token Blockhain Teknolojisni Nasıl Kullanıyor?

Müşteri güvenlik açığı bulma programına katılım sözleşmesini imzaladığında, Hacken ekibi, ürün verilerini, hizmet sözleşmesi şartlarını ve bir zaman damgasını içeren ilk bloğu oluşturur. Müşteriye özel olan bir sonraki blok, Hacken’ın güvenlik araştırması sırasında keşfettiği güvenlik açıkları hakkında bilgiler içerir. İstemci, algılanan güvenlik açıklarını çözer. HackenProof uzmanları. araştırmanın sonuçlarına dayanarak denetim yapar ve müşteri ile sonuçları tartışır, alınacak ilave önlemler hakkında tavsiyelerde bulunur.

Hacken (HAI) Token Nasıl Alınır?

Hacken (HAI) Token şu anda Bithumb Global,EXMO,OceanEx gibi kripto para alım satım platformlarından alınabilir.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.