Kripto Para Haberleri

Huobi’den Bayram Hediyesi: 100$ Puan Kartı

DÜNYANIN EN BÜYÜK BORSALARINDAN OLAN; *** TÜRKİYE’YE ÇOK CİDDİ DESTEK VEREN; TR dil seçeneği mevcut olan *** HUOBİDEN MÜTHİŞ FIRSAT..

Komisyon ödemeleri hepimizin baş belası. Yüzlerce dolar al-sat yapan insanlar kaybediyor. İŞTE BAYRAM MÜJDESİ; Huobi de hesap aç; AY SONUNA KADAR komisyon ödemelerinde kullanacağın 100 dolar tutar Huobi HESABINA YATIRILSIN.

AŞAĞIDAKİ LİNKTEN Huobi borsasına kaydol; 100 DOLAR SİZİN OLSUN..

https://bit.ly/HUOBİKAYIT

Huobi Borsasından yapılan açıklama kapsamında;

Sevgili Huobililer,

Huobi Borsası olarak; Ramazan Bayramı’nızı en içten dileklerimizle kutlarız. Bayramı evde geçireceğiz diye keyfiniz kaçmasın istedik, size özel bir hediye hazırladık:

Huobi’de komisyon ödemelerinde kullanabileceğiniz 100$ değerinde puan kartı!

Huobi Puan kartı fırsatından yararlanabilmek için KYC (Kimlik Doğrulama İşlemleri)   en kısa sürede tamamlamanızı rica ederiz.

24 Mayıs Pazar sabahı hesabınıza tanımlanacak olan puan kartını, Mayıs ayı sonuna kadar Huobi’de yapacağınız işlemlerin komisyon ödemelerinde kullanabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Kampanya Detayları:

  • 23 Mayıs 2020 saat 19:00’a kadar Huobi’de hesap oluşturan ve Kimlik Doğrulama işlemlerini tamamlayan yeni ve eski tüm kullanıcılarımız 100$ puan kartı kazanmaya hak kazanacaktır.
  • Hediye Puan Kartlarınız 24 Mayıs 2020, 09:00’da hesabınıza tanımlanacaktır.
  • Hediye Puan Kartlarınızı komisyon ödemelerinde kullanılabilmek için “Profil” sekmesindeki “Komisyon Ayarları” bölümünden “Puan Kartı İndirimini Kullan” seçeneğini aktif etmeniz gerekmektedir.
  • Bu kampanyadan elde edilen Puan Kartları 31 Mayıs 2020, 23:59 tarihinde geçerliliğini yitirecektir. Puan kartlarınızı bu tarihe kadar komisyon ödemelerinizde kullanabilirsiniz.
  • Puan kartı ile komisyon ödemelerinde “%0,2” komisyon oranı baz alınır. Puan kartlarınızın tükenmesi durumunda güncel komisyon oranınız kaldığı yerden devam etmektedir.
  • Bu kampanyaya katılan herkes kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır. denildi.

https://bit.ly/HUOBİKAYIT


Bu Yazı YUKARDAKİ HABERİ yazarın kendi dünyasında anladığı ölçüde tanıtma uğraşı ve çabasıdır. RİSKTEN- KAR/ZARARDAN YAZARLAR SORUMLU TUTULMAZ/sorumluluk kabul edilmez. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur. ”’Detay araştırmak isteyen iradesiyle daha fazla bilgi edinebilir. Eksiklik olabilir; varsa bildirin.. Sadece buraya bağlı kalmayabilirsiniz.” Bol kazançlar

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.