BinanceEğitim

Binance Üyelik (Binance Kayıt)

Binance Nedir

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Binance borsasına kayıt olmak bu yazımızın konusu. Binance en popüler borsa. Aynı zamanda Binance en büyük müşteri potansiyeline sahip borsa. Peki Binance borsasına nasıl kayıt olunur? Yani Binance’a nasıl üye olunur (üyelik ücretsiz) ”görsel olarak” Dünyanın en büyük ve güvenilir borsasına Binance’a kayıt konusunu ele alacağız.
Binance kayıt linki
https://www.binance.com/tr/register?ref=P9SLNYA1

Öncelikle aşağıdaki Binance sitesine kaydolmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

BinanceKayıt 

binance hesap
  1.  Gayet basit anlatımla. Linke tıkladıktan sonra 1 nolu şekildeki gibi; (YEŞİL RAKAMLARLA YAZILI)
    bilgilerinizi ( eposta ve şifre giriniz)
  2.  Daha sonra şekil 2 deki captcha yani robot/insan doğrulamasını yapınız. ( Boş puzzle’ı resimdeki gibi iterek doldurun)
  3.  Adımda ise email adresine gelen altı haneli kodu girerek HESABINIZI AÇMIŞ OLUN.

——PEKİ HESAP AÇILDIKTAN SONRA; karşınıza aşağıdaki görseller gelir.—-

binance kayıt aşaması
Bazen önce hesaba girdikten sonra sizin için ek güvenlik önlemi olarak Google Authenticator lemi hesaba giriş yapmak istersiniz yoksa SMS ile mi sorusu gelir; SMS yapın Telefon no girin tamamdır. Hemen bu üstteki işlem devam edecektir.

Evet arkadaşlar. Malum hesabı oluşturduk. Binance sayfasına girdik. *** *** Karşımıza 4 nolu resim gelir. Bize kripto mu yatıracaksın yoksa fiat paramı (itibari para demek) bu da (YANİİİ TL – EURO – USD demek). Biz itibari parayı seçersek ÖNCE BİZDEN KİMLİK DOĞRULAMA İSTER.. Bunu kesin yapın; yapmalıyız arkadaşlar.


Sonra 5 nolu görse gelir karşımıza. Kimlik doğrula denilir. Sonra 6 nolu şekildeki gibi ”””””Kişisel””’ kimlik doğrulama”””’ seçilir.

binance kayıt

DAHA SONRA 7 NUMARALI GÖRSELDEKİ GİBİ Kişisel kimlik bilgileri ve adres doldurulur . Bilgiler girilince Doğrulamayı başlat denilir ( yeşil okla gösterdim).

Daha sonra 8 nolu süreç sisteme Kimlik yükleme başlar. ”’Kimlik ve yüz doğrula”’ denilip KİMLİK ÖN YÜZ YÜZ ARKASI sistemin sizden istediği şekilde eklenir.

Binance Kimlik Doğrulama


KYC (Kimlik doğrulama) süreci de tamamlanmış olur. Binance sizin resim vekimlikteki resimleri aynı zamanda kişisel bilgilerinizin doğruluğunu kimlik üzerinden inceler. Doğru ise bilgiler KYC ONAYLANIR. RESMİ MÜŞTERİ OLMUŞ OLURSUNUZ. Binance gelirlerini müşterileri ile paylaşmaktadır.

Kayıt aşaması oldukca basittir burada kripto para satın alarak uzun vadeli yatırımlarda oldukca iyi kazanabilceğinizi düşünüyoruz. Kripto paralar gelecekte internet ekosistemlerinde ve sosyal hayatlarımızda rol alacaktır. Kripto paralara yatırım iyi bir şeydir ama dolandırıcılara ve dolandırıcı projelere dikkat edelim

Binance Para Yatırma Transfer AL/SAT 

 

Binance Kayıt binance kayıt
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı