Kripto Para Haberleri

Insolar Uranium One İşbirliği

Uranıum One alanında oldukça önemli bir şirket.

İnsolar malum $İNS kodu ile birçok borsada listeli iken yeni bir oluşum sürecine girdi. Ve coinler $XNS olarak birkaç borsada işlem görmeye başladı. Bunlardan birisi Kucoin.. 

İnsolar’ın bu yeni başlangıç sürecinde yeniden Binance’da listelenmesi şaşırtıcı olmaz. Forbes-500 şirketlerinin çoğunun ortaklıkları arasında yer alması, 80 civarı harika mühendisi, İsviçre destekli kurumsal düzeyde blockchain firması olması KUŞKUSUZ ELE ALINMASI GEREKEN BİR COİN olarak kendine yer ayırıyor. Bu yazımızda Mart’ın ilk haftası itibariyle açıklanan Uranium One şirketi ile olan anlaşmaya yer vereceğiz. 

Insolar adına bu hafta Medium’a düşen haber niteliğindeki yazı şu şekilde idi. Uranium One ve Insolar, tedarik zinciri ve emtia ticareti çözümlerinde olası iyileştirmeleri araştırmak için güçlerini birleştiriyor. URANIUM-ONE küresel bir enerji şirketi ve Kazakistan, ABD, Tanzanya ve diğer yerler de dahil olmak üzere dünya çapında çeşitli varlık portföyüne sahip dünyanın en büyük uranyum üreticilerinden biridir. Önde gelen Kuzey Amerika uranyum tedarikçisi ve uluslararası enerji grubu Uranium One, emtia yerleşimi için blockchain tabanlı bir çözüm kurma olasılığını araştırmak için dağıtılmış defter teknolojisi şirketi Insolar ile birlikte çalışıyor. Uranium One, dünya çapında çeşitli varlık portföyüne sahip küresel bir enerji şirketi ve dünyanın en büyük uranyum üreticilerinden biridir; denilerek adeta İNSOLAR’ın bu ortaklık haberini vurguluyor; XNS coin ise 1,03 dolardan 01.03.2020 01:30 Tr saatiyle 1.26 dolara yükseliyordu. 

 Insolar, yeni nesil Güvenceli Ledger teknolojisine dayanarak güvenilir kurumsal veri alışverişine güç veren lider bir teknoloji şirketidir. Insolar’ın çözümleri veri tutarlılığı, şeffaflık ve güvenlik sağlar. İnsolar’ın gelecekteki yeri ve değer analizi ile ilgili ilerde kapsamlı bir yazıyı sitemizde bulacaksınız. Uranium One şirketiyle yapılan anlaşmayı bu yazımızda sizlere duyurmuş olduk. Mutluluk dolu bir hayata Kripto ile ulaşmanız dileğiyle; esen kalın… 

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.