Airdroplar

Trust Wallet Airdrop

Trust Wallet için Binance’ın resmi kripto para cüzdanı demekle herhalde işi direkt güvene, garantiye, saygınlığa bağlamış olurum.  Cüzdan oldukça sade ve kullanışlı; aynı zamanda birçok koinin transfer işlemini bu cüzdandan gerçekleştirebilirsiniz desem herhalde çekiciliği artacaktır. Ek bilgi olarak; Trust cüzdan; İOS VE ANDROİD’de mevcuttur diyerek yavaş yavaş airdrop haberimizi paylaşalım.

Bu airdrobu sizlerle paylaşma nedenimiz; daha önce Origin (OGN) ‘de yaptığımız gibi herkesin kazanmasını istememiz…! Merkezsiz borsa olma yolunda adeta büyüme için can atan, sürekli atılımlar gerçekleştiren, digital merkezsiz finans kuruluşu hüviyetine bürünmeye çalışan, aynı zamanda gerek hacim bakımından, gerekse müşteri potansiyeli açısından Dünya kripto borsaları içinde en çok dikkati çeken borsanın elbette kripto cüzdanının saygınlık-güvenirlik kelimelerini hakkıyla taşıdığı ifade edilebilir. Hele bir de Trust wallet bir airdrop yapacak olsa; bu bu cüzdan binance’da listelenecek olsa o airdropu kaçırmak ister misiniz? 

Arkadaşlar acele ediniz.  

*********** Airdrop **********************   

Trust Wallet:100 TWT Token 

Ödül değeri: 10 dolar diye belirtildi.

Ben daha yüksek olacağını düşünüyorum. Binance’da listelenmesi kuvvetle muhtemel! 

Aşağıdaki linkten cüzdan indirilebilir. Binanceda listenme potansiyeli haberi olarak bütün büyük airdrop kanallarında duyuruldu. ZATEN MANTIKEN BİNANCE KENDİ CÜZDANININ AİRDROP’UNUN yapılmasına karşın TWT’yi Binance’da listelememesi mümkün gözükmüyor. 

TRUST WALLET (TRUST CÜZDANI) İNDİRME VE AİRDROP’A KATILMA LİNKİ 

https://share.trustwallet.com/ogsbFz

 Uygulamayı indirdikten sonra Yeni bir cüzdan oluştur diyerek cüzdan oluşturabilirsiniz.  

Yeni bir cüzdan oluştur diyoruz. 

Karşımıza çıkan 12 tane kelimeyi kopyala diyerek kendimize gönderiyoruz. (kaydedip saklayın)

Daha sonraki sayfada bizden o 12 kelimeyi sırasıyla girmemizi istiyor. Uygun sıraya göre tek tek işaretleme yapınız. Kelimeleri sıraladıktan sonra cüzdanımız başarıyla açılıyor. Giriş yapmış ve linke tekrar tıklayarak airdrop’a kesin katılımı sağlamış oluyoruz. 

Trust wallet airdrobuna katılan arkadaşlar linki doldurmanız gerekiyor ? https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd9hWnyX3bcxOuD3QM2XrqCkubGiiPJF13L-1Hv2z_lXh1YoQ/viewform
Airdropa katılmak isteyen linke tıklaması yeterli ?
Burayada trust wallet bilgilerinizi ve referans linkinizi yazıyorsunuz.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.