JasmyCoin (JASMY) Nedir?

jasmycoin

JasmyCoin (JASMY) (“Nesnelerin İnterneti”) platformlarını geliştiren bir kuruluş olan Jasmy’ye güç veren bir Ethereum tokenidir. Jasmy, cihaz ve veri ağlarını merkezi sunucular aracılığıyla koordine etmek yerine, uç bilişim yoluyla ve merkezi olmayan bir depolama ağı olan IPFS’de veri depolayarak süreci merkezi olmayan hale getirmeyi hedefliyor.

İnternetin gelişiyle iş, eğlence ve günlük yaşamda devrim yaşandı. Sürekli gelişen toplum ve ekonomideki sabitlerden biri, büyük şirketlerin merkezi ağları aracılığıyla internete erişimimizi sağlaması ve sonuçta kontrol etmesidir.

Merkezi sistemin eksikliklerine yanıt olarak merkezi olmayan blockchain teknolojisi ortaya çıkmıştır. Jasmy bu noktada devreye giriyor. Veri demokrasisi Jasmy’nin ideolojisinin merkezinde yer alıyor. Bu, verilerinizin sahipliğini yeniden kazanacağınız anlamına gelir.

JasmyCoin (JASMY) Nedir?

İçerik

JasmyCoin (JASMY) nedir?

Jasmy olarak bilinen blockchain ağı fikri 2016 yılında Tokyo’da ortaya çıktı. 26 Ekim 2021’de BITPoint Japonya’da işlem görmeye sunuldu. Nesnelerin İnterneti (IoT) ve metaverilerin çağımızda Jasmy’nin temel hedefi, veri paylaşım hizmetlerini güçlendirmek ve veri güvenliğini sağlamaktır. Jasmy’nin teknolojisi, ağı üzerinde oluşturulan meta veri deposu uygulamalarına, ağı içinde doğrudan bir veri alışverişi köprüsüne sahip olma yeteneği kazandırır. Bunun doğrudan bir sonucu olarak, bireyler artık verilerinden para kazanabiliyor ve verilerini kontrol edebiliyor.

Ayrıca bu uygulama, meta veri deposunun ekosistemi için açıkça uyarlanmış merkezi olmayan depolamaya yönelik bir çözüm sunar. Web3 ortaya çıktığı ve veri şeffaflığında artış olduğu için Jasmy muhtemelen meta veri tabanında orijinal bir ağ oluşturacaktır.

Platform, kullanıcıların veri depolaması, veri aktarması ve kullanıcılara verileri üzerinde tam kontrol sahibi olma kapasitesini sağlamak için gereken köprüyü oluşturma ve yönetme araçlarını sağlar. Ayrıca platform, kullanıcıların verileri üzerinde tam kontrole sahip olmalarına olanak tanıyor.

Bunu, IoT için en yeni blockchain ağ mimarisinin sağladığı gücün yardımıyla başarabildi. Jasmy Base modülü, Nesnelerin İnterneti cihazlarıyla etkili ve güvenli bir şekilde iletişim kurabilir. Buna ek olarak, tamamı müşterilere verilerini uygun gördükleri şekilde yönetme ve kullanma özgürlüğü sağlayan geniş bir uygulama yelpazesi sunar.

Jasmy IoT Platformu Nedir?

Verilerin satın alınması ve satılması, genel merkezi Japonya’nın Tokyo kentinde bulunan Jasmy’nin Nesnelerin İnterneti (IoT) şirketinin merkezinde yer alıyor. Jasmy özellikle verileri kullanan kullanıcıları servis sağlayıcılarla buluşturuyor. Veri kullanıcılarına paketlemek ve satmak için hizmet sağlayıcılar, kullanıcıya ait verileri çeşitli kaynaklardan derler ve daha sonra bunları satarlar. Olası bir örnek, müşteri bilgilerini ayrı bir sigorta şirketine (veri kullanıcısı) satan bir finansal hizmetler şirketi (hizmet sağlayıcı) olabilir.

JASMY Nedir?

JASMY tokenı Ethereum tabanlı bir dijital varlıktır. Jasmy ekosisteminin omurgasıdır. Jasmy kullanıcıları, jetonları çeşitli cihazları arasında taşıyabilir ve bunları ağ hizmetleri için ödeme yapmak için kullanabilir. Ek olarak token, IoT cihazları kullanılarak ağ üyeleri arasında alınıp satılan her türlü veri için ana ödeme yöntemi olarak hizmet verecek şekilde geliştirildi.

JASMY madeni paralarının toplam arzı 50 milyardır. Toplam piyasa değeri ise 245,5 milyon dolar civarında. Son olarak 0,004955 dolardan işlem görüyor.

JSMY Tokenomikleri

JasmyCoin (JASMY) Nedir?
  • Ekosistem için %48
  • Yatırımcılar için %27
  • Katkıda bulunanlar ve toplulukları için %20
  • Teşvik programı için %5

JasmyCoin’in Özellikleri (JASMY)

Güvenli Veri Depolama

Jasmy sisteminin kullandığı merkezi olmayan protokol, hem demokratik hem de etkili bir atmosfer yarattı. Sonuç olarak, Nesnelerin İnterneti cihazlarından veriler toplanabilir, veri dolaplarında saklanabilir ve etkili bir güvenlik sistemi ile korunabilir. Ayrıca Jasmy, bilginin niceliği ve niteliği gibi kriterlere göre verileri kategorilere ayırıyor. Bir cihazda depolanan tek bir veri parçasını ifade eden “küçük veriler”den “Platin” düzeyindeki verilere kadar bir ölçek kullanır.

Bilgi Güvenliği Maliyetlerini Düşürün

Servis sağlayıcılar, Jasmy platformunu kullandıklarında bilgi güvenliğine harcadıkları parayı azaltabilir, hizmet seviyelerini artırabilir ve kurumla bağlantısı olmayan kullanıcıların elinde bulunan bilgilerden yararlanabilirler.

Yasal Uyumlu Japon Kripto Parası

JSMY, Japonya’da çıkarılan, geçerli tüm yasa ve düzenlemelere uygun olan ve Japon kripto para borsasında listelenen ilk kripto paradır. Kripto para birimlerini içeren işlemler, Japon yasalarına sıkı bir şekilde tabidir ve Finansal Hizmetler Ajansı’nın incelemesine tabidir. JASMY tokenlarını satın almak, dünyanın herhangi bir yerinde mevcut olan en güvenli kripto para yatırımı biçimlerinden biri olabilir.

JASMY Değeri

İnternet, özel ve profesyonel hayatlarımızda giderek daha önemli bir rol oynamaya devam edecek. Kripto para piyasasıyla ilgili teknolojiler, web’in geleceğinin önemli bir bölümünü oluşturacak ve web3, teknolojinin diğer alanlarına da sızmaya başlıyor.

JSMY tokeni gibi varlıklar, internette nasıl sunulduğumuz konusunda önemli bir rol oynama potansiyeline sahiptir ve bize en değerli varlığımız olan verilerimizi koruyan kontrolü sağlar. Jasmy’nin ürünlerinin ve teknolojik özelliklerinin çoğunluğu henüz geliştirme aşamasında olsa da, bunlar yine de internette birbirimizle nasıl etkileşim kuracağımıza ve ekibin amacına ulaşıp ulaşamayacağına karar verme potansiyeline sahip.

JASMY Tokenları Nasıl ve Nereden Alınır?

JASMY coini Binance borsasından satın alabilirsiniz. Binance borsasına kayıtlı değilseniz buraya tıklayıp indirimli bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Ayrıca bir çok indirimden ve avantajlardan faydalanabilirsiniz.