Coinler

JULD Coin ve JUL Swap Nedir?

JULD Coin Nedir?

JustLiquidity, Uniswap borsası ile entegre bir şekilde çalışan ve likidite sağlayıcılarını ETH, JUL ve JulD tokenları ile ödüllendiren bir likidite protokolüdür. Tek amacı olduğunu öne süren JustLiquidity bunu token sahiplerine likidite sağlamak, likidite sağlayıcılarını ödüllendirmek ve JUL token fiyatını kademeli olarak arttırmak olarak açıklıyor.

JUL token, daha fazla likidite eklendiğinde artan protokolden likidite eksildiğinde azalan esnek bir arz yapısına sahiptir. JustLiquidity tarafından yapılan açıklamalara göre; kullanıcıları ve JUL token sahipleri için istikrarlı ve öngörülebilir bir yatırım getirisi vadediyor. Proje aynı zamanda Binance Smart Chain desteği de aldı ve bu tarihten itibaren kullanıcılarına Binance Coin (BNB) ve Binance USD (BUSD) likidite havuzlarını da sunuyor.

JUL Swap Nedir?

Image for post

Eylül 2020 de faaliyete geçen merkezsiz borsa (Dex) julswap , binance smart chain ağında faaliyet gösteren ve Binance accelerator fund tarafından desteklenen 5 projeden biri olan JustLiquidity projesinin merkezsiz borsasıdır. Julswap , Binance smart chain ağında çalıştığı için ucuz ve ultra hızlı işlem süresi ile yüksek kazançlı likidite madenciliği olanakları sunmaktadır.

Likidite Madenciliği (Yield farming) Nedir?

‘’Likidite Madenciliği’’ olarak da adlandırabileceğimiz yield farming ile kullanıcılar Julswap’ta kripto para birimlerini kilitleyerek ödül kazanırlar.

Likidite havuzlarına fon ekleyen likidite sağlayıcıları bunun karşılığında, eklediği kripto para çifti ile ilgili SLP adı verilen token alırlar. Aldıkları SLP tokenini staking poola yatırarak karşılığında ödül alırlar.

JUL Swap Likidite Havuzuna Likidite Eklemek/Çekmek

Likidite havuzuna eklemek için Trust wallet veya metamask kullanılabilir;

1- (https://julswap.com/pool#/pool) linkini Trust wallet’teki tarayıcıya yapıştırarak Julswap’a giriş yapın. Daha sonra “Add liquidity” tuşuna basın. Sağ üst köşedeki logoyu smart chain yaptığınızdan emin olun.

2- Sonrasında likidite token çifti seçebilirsiniz. Örnek olarak BNB miktarını girdiğinizde dolar değeri kadar eşit miktarda diğer varlığı Julswap otomatik olarak dolduracaktır.

3- “Approve” yaptıktan sonra “supply” butonuna basın sonrasında gelen ekranda kaç SLP token kazandığınız otomatik hesaplanıp gösterilecektir.

4- “Confirm supply” tuşuna basarak likidite ekleme işlemini tamamlayın ve karşılığında likidite madenciliği için kullanabileceğiniz SLP tokenlarınızı alın.

JUL Swap Likidite Madenciliği

Kazandığınız SLP tokenleri (https://info.julswap.com/staking) linkini Trust wallet tarayıcısına yapıştırarak likidite madenciliğine başlayabilirsiniz. Linki yapıştırdıktan sonra sağ üst köşede smart chainin seçili olduğundan emin olun.

Her 1000 $’lık yatırım için kazanılacak token ve usd günlük/aylık/yıllık olarak gösterilmiştir.

Image for post

“Approve staking” yaptıktan sonra “Stake” butonuna basın sonrasında çıkan ekranda SLP tokenlerin tamamını (max butonuna basarak) veya bir kısmını yazarak “Confirm” butonuna basarak onaylayın.

Image for post

Earning kısmından kazandığınız ödüllerinizi takip edebilirsiniz. “Claim rewards” butonuna basarak kazancınızı çekebilirsiniz. “Unstake” butonuna basarak yatırdığınız SLP tokenleri çekebilirsiniz.

JULD Coin Nasıl Alınır?

JULD Coin şu anda MXC Kripto Para alım satım platformundan gönül rahatlığıyla alınabilir. MXC Kayıt

Binance Kayıt binance kayıt

Bir Yorum

  1. Add Liquidity
    kısmında bnb lerimin karsılıgında julb seciyorum fakat yetersiz julb bakiyesi diyor.. ne yapmam lazım?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.