Kripto Para Haberleri

KREDİ KARTIYLA KRİPTO AL PARA KAZAN

Binance, kullanıcıların Binance’deki ”banka kartıyla ödeme” hizmeti aracılığıyla Visa veya kredi kartlarını kullanarak kripto satın almaları için bir tanıtım başlatacak. Promosyon 4 gün sürecek ve ödüller ilk gelen ilk hizmet esasına göre verilecektir . Ödüller her gün sıfırlanacaktır.

Etkinlik Dönemi: 2020/04/25 08:00 – 2020/04/29 08:00 (UTC)

Her günlük etkinlik dönemi, ertesi gün 08:00 (UTC) ile 08:00 (UTC) arasında 24 saat sürer. Günlük ödül sıfırlamaları her gün 07:59:59 (UTC) ‘de gerçekleşir.
Binance Kayıt

Faaliyet Kuralları:

Şartlar ve koşullar:

  • Kripto alımları, kullanıcıların Binance’e banka kartı bilgilerini eklemeleri gereken “Banka Kartıyla Öde” hizmeti aracılığıyla Visa kartları kullanılarak yapılmalıdır. 
  • Kabul edilen fiat para birimleri şunlardır: USD, EUR, GBP, PLN, NOK, DKK, RUB, UAH.
  • Ödüller her kullanıcının ilk günlük satın alma tutarına göre belirlenir ve her gün ilk gelen ilk servis esasına göre verilir.
  • Ödüller, yarışma bittikten sonra bir hafta içinde dağıtılacaktır. Hesap Merkezi’ndeki Dağıtım Geçmişi sayfasından girişlerinizi yapabilir ve ödüllerinizi görebilirsiniz.
  • Binance, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak herhangi bir Faaliyet veya Faaliyet Kuralını iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar.

Bu yazı Al – Sat – Tut – Başvur -Kaydol tavsiyesi içermez… Bu Yazı yukarda yer verilen HABERİ yazarın kendi dünyasında anladığı ölçüde tanıtma uğraşı ve cevap verme çabasıdır. RİSKTEN – KAR ya da ZARARDAN YAZARLAR SORUMLU TUTULMAZ.. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur.

”’Detay araştırmak isteyen iradesiyle daha fazla bilgi edinebilir. YAZIDA EKSİKLİK— YANLIŞLIK OLABİLİR.. LÜTFEN VARSA BİLDİRİN.. Sadece buraya bağlı kalmayabilirsiniz.” Bol kazançlar

Binance Kayıt binance kayıt

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.