CoinlerKripto Para Analiz

Meschain ( $MES ) Nedir?

MESCHAİN NEDİR?

İngilizce tam adı Manufacturing Execution System olan üretim yönetim sisteminin kısaltması MES‘tir. MES (Manufacturing Execution System) endüstrinin ve hayatın her alanında ürün ve hizmetlerin kaliteli, hızlı ve verimli şekilde üretilmesini sağlayan bilgi sitemidir.
Meschain; Endüstrinin ve hayatın her alanında vazgeçilmez olan MES ürün ve hizmetlerini daha aktif verimli ve kaliteli kullanımı için çalışmalar yaparak MES hizmeti sunar.
Meschain, MES hizmetlerinin blokchain teknolojisine entegrasyonunu sağlayarak daha şeffaf daha hızlı ve verimli bir yapı sağlamayı amaçlayan devrim niteliğinde bir projedir.
Ayrıca , meschain sağladığı ürün ve hizmetler karşılığında meschain token ile hızlı,ucuz ve güvenli ödeme imkanları sağlarak kriptonun gerçek hayatta kullanımının işler hale gelmesini sağlamaktadır

Meschain Neleri Hedefler ?

Meschain in amacı mümkün olan en etkili, düşük maliyetli, uygun ve kaliteli şekilde oluşturmaktadır. MES sayesinde girişimciler, işletmelerinin üretim performansını minimum yüzde 15 arttırırken, MesChain ile blockchain desteğini de alan MES üretim performanslarını daha da artıracaklardır. MesChain ile otomasyon sistemlerinin girişimcilere yarattığı büyük maliyetler ortadan kalkacak, kullandıkları son model teknolojik ürün ve yazılımlar sayesinde otomasyon alanında yaptıkları harcamaları kısa sürede tekrar kazanabilecekler.

MES Token, imalat yönetim sistemleri alanında bir platform geliştirerek pazarında dünya lideri olmayı ve teknolojik desteğe ihtiyaç duyan şirketler tarafından tercih edilen Blockchain teknolojisine dayanan bir çözüm kaynağı olmayı teklif ediyor.

$MES Token Bilgileri :

Token İsmi : MES
Token Tipi : ERC20 – Ethereum 
ICO ROUND 1 Başlangıç Zamanı :22/09/2019
ICO ROUND 1 Bitiş Zamanı : 04/10/2019
ICO Fiyatı : 1 ETH = 1400000
ICO ROUND 2 Başlangıç Zamanı : 05/10/2019
ICO ROUND 2 Bitiş Zamanı: 20/10/2019
ICO Fiyatı: 1 ETH = 1000000 Mes

Gelişmelerden haberdar olmanız için Telegram Grubumuz = t.me/Coinmuhendisi

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.