Coinler

Galatasaray Token Nedir Satın Al Kazan

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy
socios nedir inceleme

Galatasaray token nedir bitcoinairdrop.net ekibi olarak araştırdık ve sizlere bu makalede hemen anlatalım istedik.

Futbolu hepimiz severiz, dünyada her iki kişiden biri taraftar.

Dünya üzerinde 3.5 milyar taraftar var ama tuttukları takım üzerinde etkileri sıfır. Kulübün kararlarını etkileyemezler. İşte Chiliz bu noktada devreye giriyor dünya üzerinde bir çok kulüp ile anlaşmalar yapıyor. Socios.com ile taraftarın sesini duyurmayı sağlıyor. Kulüb kararlarında taraftarında etkisi oluyor. Socios.com Aynı zamanda hediyeler ve fırsatlar sağlıyor örneğin galatasaray token avı imzalı formalar vb gibi.

Socios.com bir taraftar etkileşim platformu. Tuttuğun takıma her zaman ulaşma fırsatı cebinde. Dünya üzerinde tuttuğunuz kulüb size socios.com daki taraftar tokeni ile konuşma hakkı veriyor. Galataray token buna örneklerden biridir. Galatasaray Token ile kulüb ile ilgili konular hakkında popüler oylama üzerinden karar alma hakkı veriyor. Yani dijital token, Size oylama hakkı için imkan sağlıyor. Socios platformuna katılarak galatasaray token veya imzalı forma gibi ödüller almak için buraya tıklayabilirsiniz. Uygulamayı indir.

socios indir

Galatasaray Token Satın Alma

Galatasaray token satın almak için socios.com dan satın alabilirsiniz, Tabiki chiliz coin chz coin ile de satın alınıyor Bitcoin veya diğer paralar. Socios com ile Taraftar tokeni satın alabilirsiniz, kazanabilirsiniz veya avlayabilirsiniz. Tıpkı pokemon goda pokemon avladığımız gibi.

Socios Mobil Kullanım

Chiliz Nedir Socios Nedir Nasıl Kullanılır

Binance Kayıt binance kayıt

Talha Infal

Blokchain gönüllüsü, kripto para uzmanı ve Girişimci. Yazar, araştırmacı analist.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu