BinanceBitcoin HaberleriBitmexCoinlerEğitimKripto Borsalarından HaberlerKripto Para AnalizKripto Para HaberleriKuCoinMakaleler

Nexo Nedir?

Gerçek hayatta kredi çekmek için ipotek gibi uzun süren ve can sıkıcı işlemler ile uğraşmamanızı sağlayarak sizin dakikalar içerisinde kredi çekebilmenizi sağlayan nexo crypto para bazlı merkeziyetli bir finans kuruluşudur.
Özellikle uzun vadeli, cüzdana çekilen crypto paralar için verdiği makul faiz oranları ile göz dolduran proje aynı zamanda acil nakit ihtiyaçlarımıza elimizdeki crypto paraları satmadan ulaşabilmemiz ile göz dolduran bir hizmet sağlıyor.

Nexo güvenilir mi?

Bitgo custody tarafından 100m$ a kadar olan yatırımlarınız ekstra hiçbir ücret ödemeden koruma sağlanıyor yani 100m$’a kadar olan tüm yatırımlarınız Nexo bir hacklenme durumu yaşansa bile korunuyor.

Nexoda para çekimleri nasıl oluyor?

Nexo para çekimlerinde USDT USDC gibi stable coinlerle veya crypto para yahutda dolar ile çekim yapma rahatlığı sağlıyor.

Kredinizi doğrudan kişisel banka hesabınıza yada crypto curreny walletınıza alma imkanı ile geniş bir portföyü sayesinde güzel bir proje olarak kendisini gösteriyor.

Nexoda ödemeler nasıl yapılıyor?

Verilen-Alınan Faiz oranları yıllık olarak hesaplanıp günlük olarak ödeme- borç girdisi yapılır.

Kredileri ödemek için 1 yıl verilir ancak geri ödenmez ise krediniz otomatik olarak 1 yıl uzatılır.

ŞAHSİ GÖRÜŞ

Nexo bütün iyi özelliklerinin yanında defi projelerinden dolayı çok geri kalıp trendi yakalayamayan bir proje oldu bunun yerine defi projelerine girmek mantıklı duruyor.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.