CoinlerKripto Para HaberleriMakaleler
Trend

Ardor (ARDR) Coin Nedir Nasıl Alınır?

İçerik

Ardor Nedir ?

Ardor, kurum ve iş yerlerine Blockchain hizmeti sağlamayı hedefleyen bir platformdur. Ardor 01.01.2018 tarihinde açık kaynaklı bir şekilde kullanıma sunulmuştur. Ardor‘un eşsiz mimarisi, en başından mevcut blockchain teknolojisi sorunlarının üstesinden gelmek ve ölçeklenebilirliği sağlamak için tasarlanmıştır. Ardor sistemi içerisinde, isteğe göre şekillendirilebilen Blockchain’ler kolaylıkla yaratılabiliyor ve sistem yeni Blockchain’ini diğer Blockchain’ler ile uyumlu çalışmasına imkan sağlıyor.

Ardor Sunduğu Hizmetler

  • Kullanıcılar, varlık ve para haricinde Ardor ekosistemi içerisinde kendi alt zincirlerini yaratıp, büyütebilecekler
  • NXT’nin sahip olduğu özelliklere sahip olunabilecek.
  • Basit isimlerle işlemler başlatılabilecek ve alt zincir isminden önce tüm takma isimler sona erecek. Verilerin tamamı blok zinciri içerisinde depolanabilecek.
  • Farklı taraflardan onay almadan hesap kontrolü yapılarak, bir hesabı erişimi kısıtlanabilecek.
  • Kişiye özel tokenler ve ek olarak alt token zincirleri yaratılabilecek.
  • Şifrelenmiş mesajlar ve dosyalar güvenli bir şekilde gönderilebilir. Kullanıcıların gizliliğini arttırabilmesi için fonlarını diğer kullanıcıların fonlarıyla karıştırma izni var.
  • Ayrıca, her bireyin fiziksel ve dijital varlıkları alıp satabileceği bir pazar olacak.

Ardor Teknolojik Bakış

Ardor Konsensüs Protokolü

Ardor, ölçeklenebilirlik göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Ardor, blockchain bloat’ı, tek token bağımlılığını ve kolayca özelleştirilebilir ancak uyumlu blockchain çözümlerine duyulan ihtiyaç gibi birçok mevcut endüstri problemini çözüyor.

Ardor Ekip

Ardor Coin Nasıl Alınır

Ardor coin almak için öncelikle bu coinin alım-satımının yapıldığı herhangi bir borsaya üye olmak gerekmektedir. Türkiye’deki borsalar üzerinden işlem görmemektedir. Bu yüzden yabancı borsalarda işlem yapılmalıdır. Piyasa hacmi ve güvenilirlik bakımından en büyük kripto para işlem platformu olan Binance ile hızlı ve güvenilir bir şekilde Ardor satın alınabilir. Eğer binance hesabınız yoksa ” J6FAQG4E ” bu kod ile kayıt olup %20 komisyon indiriminden yararlanabilirsiniz.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.