Coinler

NKN Coin Nedir? (New Kind of Network)

NKN coin NKN, yeni bir kamu blok zinciri tarafından desteklenen yeni bir P2P ağ bağlantı protokolü ve ekosistem türüdür. İnternet kullanıcılarını ağ bağlantısını paylaşmaya ve kullanılmayan bant genişliğinden yararlanmaya motive etmek için ekonomik teşvikler kullanıyor. NKN’nin açık, verimli ve güçlü ağ altyapısı, uygulama geliştiricilerin ademi merkeziyetçi Internet’i kurmalarını sağlar, böylece herkes güvenli, düşük maliyetli ve evrensel olarak erişilebilir bağlantıdan yararlanabilir.

NKN, Ocak 2018’de, Google, Nokia, QCOM, Baidu ve Onchain gibi şirketlerde ağ oluşturma ve blok zinciri teknolojisi geliştirme konusunda uzun yıllara dayanan bir grup girişimci ve mühendis tarafından kurulmuştur.

nkn coin nedir

NKN’nin ek avantajları şunlardır:

· Toplanmış Yüksek Hız: Düğümler ve istemciler birkaç yolun toplam hızını kullanabilir.

· Zero Server: Karmaşıklığı ve maliyetleri önemli ölçüde azaltan, aynı zamanda tek bir başarısızlık noktasını ortadan kaldıran ve bilgisayar korsanlığı için tamamen merkezsizleştirilmiş eşler arası sistem

· Eşsiz ve Global kimlik: Eşsiz NKN adresi dünyanın herhangi bir yerinden, herhangi bir zamanda hizmete olanak tanır, insanların uygulamaları ve hizmetleri keşfetmesine ve aramasına yardımcı olur.

· Ekstra Güvenlik ve Gizlilik: Ortak anahtar altyapısı veya üçüncü taraf sertifikaları olmadan uçtan uca ve hop-hop şifrelemesi.

· Elastik Kapasite: NKN sunucuları çok işlevlidir ve kullanılmayan kapasiteden yararlanır ve talebe bağlı olarak ölçek büyütme ve küçültme yeteneği sağlar.

20.000’den Fazla Tam Konsensüs Düğümü ile NKN, İnternet Bağlantısını ve Performansını Artırabilen En Büyük, Tam Özellikli Blok Zincir Ağı Geliştiriyor

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu