Coinler

Vidy Coin Nedir?

Vidy, reklam engelleyicileri kullanan 600 milyon insanı tekrar piyasaya sürmeyi hedefliyor. Bunu, yenilikçi ve mantıklı video reklamcılığın yeni bir biçimini merkezsizleştirerek başarmayı düşünüyor.

Vidy, Ethereum blockchain üzerinden yayınlanan, video için ilk tek sayfalık görünmez gömme katmanını icat etti. Vidy, bir kullanıcının gömülü katmanındaki izleme teknolojisi sayesinde bir reklamı ne kadar süre izleyeceğini ölçen bir muhasebe sistemi oluşturur. Vidy daha sonra, reklamverenden bu video reklam gösterimi için reklamverenden yayıncıya yapılan VidyCoin ödemesinin bir kısmı olarak alınan VidyCoins ile reklamları tuttukları için yayıncıları ve kullanıcıları ödüllendirir.

Sadece bir bekletme ile kullanıcılar artık internetteki yepyeni bir boyutun kilidini açarak web üzerindeki herhangi bir sayfanın arkasına gizlenmiş küçük hiper-alakalı videoları ortaya çıkarabilir.

ilk kez gördüğünüzde ve bu canlı reklamı izlemek için basılı tuttuğunuzda, para kazanırsınız. Vidy, basılı tuttuğunuz her saniye için VidyCoin (VIDY) ile sizin hesabınıza yansır. Ne kadar uzun süre dayanırsan, o kadar çok kazanırsın. Sadece tek bir dokunuşla VidyCoin’inizi kullanarak o videodan bir satın alma işlemi bile yapabilirsiniz.

vidy coin nedir

Bazı seçkin Vidy Ortakları aşağıdaki görselde verilmiştir

Vidy coin nedir tanıtım videosu altyazı açıp izleyebilirsiniz.

VİDY TAKIM

Vidy hikayesi, Patrick Colangelo’nun şirketi yatakhanede kurduğu Harvard’da başlıyor.

Bugün, Vidy, San Francisco merkezli, daha önce kendi şirketlerini satan, 10 milyonlarca kullanıcıyı toplayan, milyonlarca dolarlık icat patentini alan ve yazılım geliştirme dünyasında onlarca yılın başarısını kazanan ekip üyeleriyle dünya standartlarında bir mühendislik ekibine sahip. .

Vidy ekibi, yıllarca biraradalar, karşılıklı hayranlık, dostluk ve insan yaşamını gerçekten daha iyi hale getirebilecek bir platform inşa etme tutkusu ile bağlandı.

vidy coin takım
Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu