Airdroplar

NPXS ve NPXSXEM Holderlarına f(x) token Dağıtımı

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Sevgili Pundix Severler,
Perakende satış ödemelerinde blok zincir tabanlı teknolojinin olarak benimsenmesi her zaman Pundi X projesinin vizyonu olmuştur.
Vizyonumuzu sizlere sunmak için istikrarlı bir şekilde inşa ediyoruz.Şu anda XPOS cihazlarımızı, XPASS kartlarımızı ve yeni mobil uygulamamız XWallet’i içeren bir ekosistemimiz var.Ağustos ayından bu yana, 25’ten fazla ülkeye binlerce XPOS sevk edildi. 50.000’den fazla XPASS kartı aktive edildi ve altı aydan daha kısa bir sürede Pundi XPOS cihazları ve XWallet tarafından 60.000’den fazla işlem gerçekleştirildi.

Tüccarımızdan ve müşterilerimizden gelen talepler, büyüme yörüngemizle bir araya getirilen anlık zincirleme işlemler için bizi gerçekten küresel bir ödeme ağına hizmet edebilecek bir blok zinciri aramaya yöneltti. Bu olayın bize katkısı hız, açıklık, ölçeklenebilirlik ve fikir birliği konusunda 10 kat kazanç sağlayabilecek bir blok zincir ekosistemini geliştirmemiz oldu.

Bizi finansal işlemlerin ötesinde, merkezi olmayan , yeni bir yola doğru uzanan bir ekosistem olan f (x) ‘e götürdü. Belirli bir kişi, organizasyon ve yapıya güvenmeden çalışabilmesini sağlamak için, f (x) Coin , işlemlerini kolaylaştırmak için kendi yerel ve bağımsız bir para birimi olacaktır.

Devam eden destekleri için Pundi X projesi ve girişimlerimiz için, yeni token oluşturma etkinliğinde f (x) tokenların çoğunluğu NPXS ve NPXSXEM sahiplerine dağıtılacaktır.

Büyük blok zincirleme projeleri, toplumlarının çıkarlarına en büyük saygı duyuyor ve bu çıkarları dengelemeyi hedefliyor. 

Yeni üretilen f (x) tokenlerinin % 65’i NPXS – NPXSXEM sahiplerine tahsis edilmiştir. Aynı zamanda, geliştirici ortaklıkları, borsalardaki token listeleri, f (x) altyapı servis sağlayıcıları ve daha fazlası için Ekosistem Yaratılış Fonu için % 20 oranında bir başka kaynak kullanılacak.
Kalan % 15 ise mühendislik, ürün geliştirme ve pazarlamaya gidecek.

F (x) belirteçleri için halk satışı veya özel satış yapılmayacaktır. Neden sadece bir token alamıyoruz? NPXS ve f(x) Madeni Paraların arkasındaki kullanımlar, dağıtımlar ve ekonomi temelde farklıdır. Farklı zaman çizelgelerinde çalışan tamamen farklı tasarımlara sahip farklı projelerdir..Kısacası, f(x) madencileri ağı ve işletmeleri desteklemekte ve geliştiricileri ekosistemi büyütmeye teşvik etmek için artan miktarda tedarik sağlamak için tasarlanmıştır. NPXS ise benimsemesi arttıkça arzın azaldığı bir ödeme ağına hizmet vermek için tasarlanmıştır.

F (x) jetonu nasıl alınır? Tüm NPXS ve NPXSXEM sahipleri f (x) belirteçlerini almak isteyip istemediklerine karar verme seçeneğine sahip olacak. NPXS / NPXSXEM sahiplerine toplam f (x) token in % 65’i dağıtım için aşağıdaki gibi ayrılmıştır: 

Tüm NPXS / NPXSXEM sahipleri için% 15 Tüm NPXS / NPXSXEM sahipleri f (x) tokeni alabilecektir.

Nasıl Mı ?: Dağıtım düzenine katılmak için NPXS / NPXSXEM’i XWallet’e yatırın.
Tarih: 10 Mart 2019 – 09:59 (GMT + 8), 9 Mart 2020 (GMT + 8).
Not: Tüm NPXS / NPXSXEM sahipleri bu% 15 tahsisatın bir parçası olabilirler. XWallet’in Android, iOS ve / veya Web sürümü mevcut olacak. Hak talep edilmeyen tüm paylar 12 ay sonra Ekosistem Yaratılış Fonu’na devredilecektir.
NPXS / NPXSXEM’i f (x) belirteçlerine dönüştürmek için% 45 Nitelikli NPXS / NPXSXEM sahipleri, NPXS / NPXSXEM belirteçlerini f (x) belirteçlerine dönüştürerek f (x) belirteci alabilirler. Dönüştürülen tüm belirteçler, NPXS / NPXSXEM toplam tedarikinden kaldırılacak.

Tarih:
 Nisan / Mayıs 2019’da başlar ve üç ay sürer. Notlar: Dönüştürülen tüm NPXS / NPXSXEM tokenleri, toplam NPXS / NPXSXEM kaynağından kaldırılacak; Pundi X, şirketin NPXS’lerini f (x) tokenleri’ne dönüştürmez.
Dönüştürülen NPXS / NPXSXEM belirteçleri, dönüşümden hemen sonra% 15 f (x) Jeton dağılımına hak kazanacaktır. Tüm NPXS / NPXSXEM sahiplerine hak talebinde bulunmak için% 5 ekstra bonus görevi Tüm NPXS / NPXSXEM sahipleri f (x) belirteçlerini alabilecektir.

Tarih: Açıklanacak NPXS / NPXSXEM sahiplerinin program başlamadan iki hafta önce f (x) simgelerini almayı seçmelerine yardımcı olmak için ayrıntılı bir kılavuz sağlanacaktır.

X işlevi, Pundi X projesine ve Pundi X sahiplerine nasıl fayda sağlar?

NPXS / NPXSXEM sahiplerine ve daha geniş Pundi X projelerine sağlanan faydalar doğrudan. XPOS teknolojisi için: Hız ve ölçeklenebilirliğin iyileştirilmesi Pundi X projesi için ana faydalar iki katlıdır: XPOS ve XWallet’i kullanan ödemeler daha hızlı hale gelir ve NPXS kullanan ödemeler için potansiyel uygulamalar daha genişler.

1.Çok daha yüksek işlem kabiliyetine sahip bir blok zincirine ve rakiplerinden gelecek daha geniş bir düğüm ağına geçiş, XPOS üzerinden NPXS için bariz bir kazançtır. X işlevi, her XPOS’un bir düğüm görevi görmesine izin verir. Uluslararası dağıtımda birkaç bin XPOS olması, bu kısa sürede Ethereum’un (şu anda en büyük ağ düğümlerinin yayılması ve derinliğine sahip olan blockchain projesi) ve bizim büyüklüğümüze doğru ilerleyen bir büyüklüğüne rakip olan bir ağa yol açacaktır. küresel dağıtım Gerçekten merkezi olmayan bir ödeme sağlayıcısı için bu derinlik ve erişim, daha yüksek ödeme hızına ve güvenilirliğine eşittir. Bu paha biçilmez.

2.Ardından, gelecekteki bir ekosistemde İşlev X’teki NPXS’nin rolüne sahibiz. XPOS, f (x) blok zinciri ve ekosisteminin önemli bir bölümünü oynuyor. Kriptoyu f (x) blok zincirinin benimsenmesini sağlamanın yanı sıra kitle benimsemesine doğru iter. NPXS, İşlev X ekosistemindeki XPOS, XWallet, XPASS ödeme işlemlerini beslemektir.

Ayrıca, şu anda Ethereum ve NEM’de ve gelecekte Function X’in yerel blok zincirinde gelecekte ödeme ile ilgili birçok konu için ekosistemde büyük bir rol oynayacaktır. NPXS / NPXSXEM sahipleri için NPXS / NPXSXEM sahipleri için, yukarıdaki avantajlar da uygulanabilir ancak f (x) belirteç sahipleri olmak için özel fırsatlar eklenmiştir.

TGE’den toplam yüzde 15’lik bir planlı tahsis, NPXS ve NPXSXEM sahiplerine bahis yoluyla kazanılması sağlanacaktır. Gelecekte planlı bir tahsis NPXS / NPXSXEM sahiplerine NPXS / NPXSXEM’i f (x) belirteçlerine dönüştürmek için daha özel bir seçenek sağlayacaktır.

Dönüştürülen NPXS / NPXSXEM’in f (x) belirteçlerine sayısı, toplam NPXS / NPXSXEM kaynağından kalıcı olarak alınacaktır. F (x) belirteçlerine erken erişim kazanmak, NPXS / NPXSXEM sahipleri için tamamen isteğe bağlıdır. F (x) ana ağı başlatıldıktan sonra, kalan tüm NPXS / NPXSXEM sahiplerine NPXS-FX / NPXSXEM-FX belirteçleri için 1: 1 belirteç takas teklif edilecek ve aylık kilitlenmiş belirteçleri almaya devam edilecektir.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu