Origin Token Nedir ? Binance Listeledi !

origin token ogn coin nedir

İlk olarak Binance‘te listelenmeye başlayan Origin Token ($OGN) 0.10 dolardan işlem görmeye başlayarak % 400 yükselişle 0.49 doları seviyelerini gördü. En kısa haliyle Origin Protocol, alıcıların ve satıcıların herhangi bir aracı olmadan bir araya gelip işlem yapabilmelerini hedefliyor. Amacı gerçek eşler arası ticareti mümkün kılmak. Peer to peer dediğimiz olay.

İçerik

Origin Token Nedir ?

Origin Protocol, peer to peer ( eşler arası ) pazar yerleri ve e-ticaret uygulamaları oluşturmak için bir platform sağlar. Kullanıcılar bu pazarlarda mal veya hizmet alıp satabilirler ve geliştiriciler Origin blockchain tarafından desteklenen kendi uygulamalarını oluşturabilirler. Origin token (“OGN”), Origin ekosisteminde bir teşvik, ödeme tokeni olarak kullanılır. İşletmeler ve geliştiriciler, paylaşma ekonomisine odaklanarak platformda merkezi olmayan ve blockchain tabanlı pazar yerleri oluşturabilirler. Platform, birçok açık kaynak kütüphanesinin, dağıtılmış sistemlerin ve protokollerin üzerine inşa edilmiştir. Geliştiricilerin ilk yaklaşımı, farklı pazarlar ve zaman içindeki döviz kurunu hesaplamaktır. Geliştiriciler kripto para birimlerinin oynaklığını ortadan kaldırmaya çalışan istikrarlı paraları entegre etmeyi planlıyorlar. Origin tokeni almak için Binance borsasını kullanabilirsiniz. 50 dolar değerinde Origin token kazanmak için bu yazımızı okuyun . https://bitcoinairdrop.net/origin-ogn-coin-airdrop-200usd-binance-cekim/

Origin Protocol Önemli Ayrıntılar

Origin, Ethereum’da meta işlemleri gerçekleştiren ve kullanıcıları tüm işlemler için Ethereum gaz ücretleri ödemekten kurtarmayı ve dolayısıyla kullanıcı deneyimini basitleştirmeyi amaçlayan ilk projelerden birisidir. 30.000’den fazla Ethereum cüzdanı, yaklaşık 2.000 mal ve hizmet işlemi (örneğin, ev paylaşımı kiraları, e-ticaret satışları) ile pazar platformuna kaydolmuştur. GitHub’daki projeye 170’den fazla geliştirici katkıda bulundu ve ekip ayrıca Origin dApp’ı 20 dilde kullanılabilir hale getiren 50’den fazla gönüllü çevirmen topladı.

Ekip ve Yatırımcılar: Proje, PayPal, YouTube, Google, DropBox, vb.’den seri girişimciler ve deneyimli ekip üyeleri tarafından yönetiliyor ve Pantera Capital ve Foundation Capital gibi üst düzey yatırımcılardan ve Steve Chen gibi bireylerden destek aldı. , YouTube’un kurucusu.

Origin Token OGN İstatistikleri

origin token

OGN, 18 Ocak ve 31 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen CoinList’teki ICO’sunda 0.1364 dolardan satılmıştı.

Origin Protokol Partnerleri

Trips Community: Trips Community 2011 yılında kurulmuş bir İtalyan ev paylaşım şirketidir. Trips, pazardaki uygulamasını Origin platformunda inşa etmektedir.
ZoidPay: ZoidPay, amiral gemisi pazarı ZoidShop, Origin platformu tarafından desteklenen bir kripto ödeme platformudur.
Hubris One: Hubris One, e-ticaret mağazasını Origin’in pazar yaratıcısı aracını kullanarak inşa eden bir kripto para cüzdanıdır.
TrustToken: TrustToken, istikrarlı bir para veren kuruluştur. TrustToken’in TrueUSD ve diğer sabit paraları, Origin’in platformu ve üzerinde kurulu pazar yerleri tarafından desteklenecektir. Ayrıca, TrustToken’in e-ticaret mağazası Origin tarafından desteklenecektir.
MakerDAO: MakerDAO bir DeFi kredi platformudur ve stabilcoin DAI düzenleyicisidir. DAI, Origin’in platformu ve pazar yerleri tarafından desteklenmektedir.
Circle:USDC stabilcoinin vericisidir. USDC, Origin’in platformu ve pazarları tarafından desteklenecektir.
imToken: imToken bir Ethereum cüzdan sağlayıcısıdır. OGN belirteci imToken tarafından desteklenir; imtoken ayrıca Origin amiral gemisi pazar uygulaması üzerinde bir Çin Singles Günü ortaklık kampanyası yürüttü.
SLife: SLife bir Çin pazar yeri şirketidir; Slife, Origin amiral gemisi pazar uygulaması üzerinde bir Çin Singles Günü ortaklık kampanyası yürüttü.
GitCoin: GitCoin kitle fonlaması ve serbest çalışan bir geliştirici platformudur. GitCoin e-ticaret mağazasını Origin platformunda çalıştırıyor.
CryptoMerch: CryptoMerch, Origin’in pazar yeri yaratıcısı aracı kullanılarak oluşturulan bir kripto swag ve ticari mağazadır.
PeerArt: PeerArt, Origin’in pazar yaratıcısı aracı kullanılarak inşa edilmiş bir P2P sanat pazar alanıdır.
Bitberry: Bitberry, RootOne tarafından işletilen Kore merkezli çok amaçlı bir kripto para cüzdanı servisidir. OGN belirteci Bitberry tarafından desteklenmektedir.

origin token ogn coin nedir

Binance Komisyon düşürme makalemizi okumalısınız. Tüm komisyon oranları detaylı olarak verildi ve nasıl komisyon düşürülür açıklandı.