Coinler

Perth Mint Gold Token (PMGT)

PMGT fiziksel altın ve dijital varlık ekosistemi arasındaki köprüdür.

PMGT  Batı Avustralya Hükümeti tarafından garanti edilmekte olup güvence altına alınan Altın dayalı Jetonudur. Perth Mint’in InfiniGold ve teknolojisi tarafından işletilen ve desteklenen tam hizmet altın yatırım platformudur. PMGT Devlet garantili altın tarafından desteklenen dünyanın ilk Dijital Varlığıdır. PMGT şuan sadece Kucoin’de satılmaktadır. PMGT başka bir ifadeyle devlet tarafından garantilenen altın tarafından desteklenen dünyanın tek dijital jetonudur.

Önde gelen değerli metaller dijitalleştirme şirketi InfiniGold, dünyanın en büyük mayınlı altın rafineri Perth Mint tarafından verilen GoldPass sertifikaları tarafından 1: 1 destekli bir dijital belirteç olan Perth Mint Gold Token’in (PMGT) piyasaya sürüldüğünü duyurduktan sonra Kucoin’de böylesi bir tokeni listeleyeceğini duyururken adeta gövde gösterisi yapmıştı.

İçerik

PMGT


GoldPass üzerine kuruludur. GoldPass sertifikaları% 100 The Perth Mint ile güvenli bir şekilde saklanan ve Batı Avustralya Hükümeti tarafından garanti edilen fiziksel altın tarafından desteklenmektedir. PMGT için 1: 1 altın desteğini sağlayan bu dijital sertifikalardır. PMGT, GoldPass sertifikaları ile değiştirilebilir. Aynı şekilde GoldPass sertifikaları PMGT ile değiştirilebilir. Her yönde döviz kuru 1: 1’dir. Değişim InfiniGold tarafından gerçekleştirilir ve hiçbir değişim ücreti uygulanmaz.

PMGT, halka açık bir blockchain’de gerçek altınla yapılan işlemleriniz için üstün bir güven ve maliyet etkinliği sağlayan başka bir deyişle blockchain kullanıcılarının The Perth Mint’te depolanan altınları rahatlıkla alıp satmalarını sağlayan altın jetonudur.

PMGT sayesinde Fiziksel altın üzerindeki haklarınızı dijital olarak yönetin, seçtiğiniz külçe altını dönüştürün ve alın veya küresel olarak teslim alabilirsiniz.

PMGT ekibi; Her şekilde altın standartlarına bağlı bir ekip. Vizyon olarak ekip şunları söylemektedir; InfiniGold olarak hepimiz finansal piyasalara mükemmellik ve yenilik getirme arzusuyla hareket ediyoruz. Bazılarımız fintech endüstrilerinde uzun deneyime sahibiz, çoğumuz seri girişimcileriz. Büyük bir başarı elde ettik ve çok iyi çalışmayan işlerden öğrendik. Kıtalar arasında çalışan, PMGT’yi blok zincirindeki en yenilikçi ve güvenilir altın jetonu yapmak için uzmanlığımızı ve özveriyi bir araya getiren çok uluslu bir ekibiz.

Devlet tarafından desteklenen altın garantili

Her PMGT, Perth Mint’in merkez bankası sınıf kasalarında depolanan fiziksel altın tarafından% 100 desteklenen GoldPass sertifikasının tokenleştirilmiş bir sürümüdür.

Fiyat istikrarı

Fiziksel altını temsil eden PMGT, token sahiplerine, fiat ve kripto arasında maliyetli dönüşümlerden kaçınırken, üstün kredi kalitesinde piyasa değişkenliğine karşı risk çeşitlendirme ve korunma riski sunmaktadır.

Ölçeklenebilir

PMGT, Perth Mint’in envanterinde tutulan fiziksel altınla desteklenen GoldPass sertifikalarını tokenleştirdiğinden milyarlarca dolar değerinde jeton çıkarılabilir

Ücret yok

İşlem, depolama veya süregelen yönetim ücretleri olmadan PMGT, en uygun maliyetli altın varlıklardan biridir ve geleneksel altın ürünlerine rekabetçi bir alternatiftir.,

Güvenilir

Perth Mint, Batı Avustralya Hükümeti tarafından garanti altına alınan her ons ons ile, tüm GoldPass sertifikalarını destekleyen altta yatan fiziksel altının sorumlusudur. PMGT için 1: 1 altın desteğini sağlayan bu dijital sertifikalardır.

PMGT, kullanıcıların Perth Mint’te güvenilir ve uygun maliyetli bir şekilde depolanan devlet garantili fiziksel altınları kolayca edinmelerini ve bunlara sahip olmalarını sağlayan dijitalleştirilmiş altındır. Kurumsal yatırımcılara, altın ETF’ler gibi geleneksel altın ürünlerine rekabetçi bir alternatif sunuyor ve blok zincir teknolojisinin sağladığı gerçek zamanlı ticaret ve ödemenin ek avantajlarını sunuyor.

Perth Mint’in envanterinin dijitalleştirilmesi, 2018’de GoldPass’ın bir mobil uygulama aracılığıyla fiziksel sertifikaları dijital sertifikalar aracılığıyla anında ve güvenli bir şekilde satın alabileceği, satabileceği ve aktarabildiği GoldPass’ın piyasaya sürülmesiyle başladı. Her sertifika,% 100, merkez bankası sınıf kasaları ağında depolanan fiziksel Perth Mint gold tarafından desteklenmektedir ve her bir altın onsu, Batı Avustralya Hükümeti tarafından garanti edilen depolamada tutulur.

InfiniGold tarafından ERC-20 uyumlu varlık destekli token olarak yayınlanan PMGT, GoldPass ve her sertifikayı halka açık blok zincirine destekleyen fiziksel Perth Mint altınını getiriyor. PMGT ile InfiniGold ve Perth Mint, altını multi milyar dolarlık bir dijital varlığa dönüştürmek için alanın lideridir.

PMGT’nin gerçek zamanlı likiditesi piyasa yapıcılar tarafından sağlanır ve kullanıcıların Perth Mint’e geri satabileceği veya GoldPass sertifikalarını bir dizi Mint’in altın ürünleri ile değiştirerek varlıklarının teslimini alabileceği Perth Mint GoldPass platformu aracılığıyla etkinleştirilir, LBMA Londra Good Delivery (LGD) çubukları dahil. Son düzenleyici konsültasyona tabi olarak, PMGT’yi altın ETF’ler, CME altın vadeli işlemleri ve fiziksel XAU dahil olmak üzere geleneksel altın ürünlerine karşı doğrudan ticarete geçirecektir.

PMGT, 2019 yılında bugüne kadar 2,3 milyar ABD doları giriş ve 15 milyar ABD Doları’nı aşan ortalama günlük işlem hacimleri olan USD destekli stabilcoinlere benzersiz bir alternatif sunuyor. PMGT token, tarihsel olarak çok daha istikrarlı ve iyi anlaşılmış bir değer deposu olan fiziksel altını temsil ettiğinden, sahiplerine üstün şeffaflık, kredi kalitesi, risk çeşitlendirme ve piyasa dalgalanmasına karşı korunma sunar.

PMGT arkasındaki iki dev şirket:

InfiniGold, önde gelen değerli bir metal sayısallaştırma şirketidir ve 2018’in başından beri yatırımcılara tamamen dijitalleştirilmiş bir Perth Mint altın ürünü sunacak yenilikçi bir dijital yatırım platformu geliştirmek için The Perth Mint ile işbirliği yapmaktadır.

PerthMint’in InfiniGold teknolojisiyle desteklenen GoldPass Uygulaması, bu platforma dayanan ilk uygulamadır. Perth Mint Altın Jetonu artık Perth Mint’in dijital altının küresel erişilebilirliğini önemli ölçüde artıran bu platforma dayanarak piyasaya sürülen bir başka üründür

InfiniGold, PMGT’nin yayıncısıdır ve PMGT akıllı zincirinin blockchain üzerindeki tüm yönlerini yönetir. PMGT’nin oluşturulması ve itfa edilmesinden ve PMGT tarafından temsil edilen GoldPass sertifikalarının tutulmasından ve korunmasından sorumludur.

The Perth Mint: Perth Mint, dünyanın yeni çıkarılan altın rafinerisi ve London Bullion Market Association (LBMA) üyesidir. Halen merkez bankalarından ve egemen servet fonlarından bireylere kadar olan müşteriler için son teknoloji ürünü kasaları içinde 4,5 milyar AUD’dan fazla değere sahip serveti güvence altına almaktadır. Aynı zamanda PMGT’nin fiziksel altın desteğinin sorumlusudur.

Dünyanın yeni çıkarılan altının en büyük rafinerisi olan Perth Mint, her yıl 18 milyar AUD’yi aşan 300 tondan fazla altın işlemektedir. Bu, küresel üretimin yaklaşık% 10’una ve Avustralya’nın birincil üretiminin% 90’ından fazlasına eşittir.

Perth Mint, uzun vadeli AA + kredi notuna (S&P) sahip olan Batı Avustralya Hükümeti’ne ait olan ve garanti edilen bir kuruluş olan Gold Corporation’ın ticaret adıdır.

Güney yarımkürede en büyük merkez bankası kasaları ağını işleten Perth Mint, 130’dan fazla ülkedeki müşteriler için yönetim altındaki 4 milyar AUD’den fazla varlığı güvence altına alıyor.

Perth Mint ayrıca dünyaca ünlü külçe külçeleri ve sikkeleri içeren fiziksel ürünler de sunmaktadır. Perth Mint çubukları, genişleyen Çin pazarına en çok ithal edilen altın çubuklardır; ABD ve Avrupa, külçe paraları için en büyük pazarlarıdır, özellikle de Perth Mint, Avustralya’nın ülkeye göre değeri en büyük ihracatçısıdır.

Ekim 2018’de Perth Mint, kullanıcıların dijital sertifikalar aracılığıyla fiziksel altınları güvenli bir şekilde satın almasını, satmasını ve aktarmasını sağlayan altın ticareti uygulaması olan GoldPass’ı başlattı. Tüm GoldPass dijital sertifikaları, kapsamlı kasa tesislerinde depolanan fiziksel Perth Mint gold tarafından Batı Avustralya Hükümeti tarafından garanti edilen her onsun ağırlığı ve saflığı ile % 100 desteklenmektedir

PMGT KUCOİN’DE LİSTELİDİR. PMGT’yi Kucoin’den almak isterseniz buyrun link; PMGT-AL-KUCOİN

Bu Yazı yatırım tavsiyesi içermez.  Örnekler üzerinden tanıtma//işlem yapmayı açıklama yazısıdır. Yazı asla tavsiye// al-sat // kullanacıları teşvik etme içermeksizin; Yazı yazarlarca anladığı ölçüde PMGT coini tanıtma uğraşı ve çabasıdır. RİSKTEN- KAR/ZARARDAN YAZARLAR SORUMLU TUTULMAZ/sorumluluk kabul edilmez. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur. Detay araştırmak isteyen iradesiyle daha fazla bilgi edinebilir. Sadece buraya bağlı kalmayabilirsiniz. Bol kazançlar

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.