Coinler

Populous(PPT) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

Populous(ppt) coin nedir?

Populous kullanıcılarına,faturalama hizmet, eşten eşe platform, kazan kazan formülü, yüksek güvenilirlik, tüm dünyadaki verilere erişim ve güçlü analiz araçları sunan bir platform olarak karşımıza çıkıyor.

Populous (ppt) coin nasıl çalışır?

Populous faturalama hizmeti: Günümüzde faturalama bölgeselleşmiş ve kabına sığmayan bir sektör haline geldi. P2P (eşten eşe) faturalama hizmeti veren populous bu sektörü küreselleştiriyor.

Küresel eşten eşe platform: Dünyanın her yerinde; yatırımcılar bir fatura satıcısının sattığı faturaya yatırım yapabiliyor.

Kazan-kazan formülü: Populous platformunda başka kişilerle muhatap olmak zorunda kalmadan anında fonlamanın tadını çıkarın. Platform altyapısında kullanılan akıllı sözleşmeler fonlamaları, ödemeleri ve diğer işlemleri otomatik olarak tamamlar.

Eşine az rastlanır türden güvenlik: Platform üzerindeki her işlemin sade olması ve blockchain teknolojisiyle oluşturulmuş merkezsiz veritabanı sayesinde elle yapılan hatalar ortadan kalkar ve dolandırıcılıklara karşı tam koruma sağlanır.

Papulous World

Populous World işletmelere özel geliştirilmiş bir kripto para platformudur. Blockchain ve büyük veri işleme teknolojilerinden yararlanan platform işletmelerin gelişiminde katalizör işlevi görmeyi amaçlıyor.

Piyasa Durumu ve Analizi

Populous ekibi ICO’larını Temmuz 2017’de düzenledi ve 10 milyon doları aştı . ICO’dan sonra, PPT fiyatı Kasım ayına kadar 2.00-4.00 $ (~ 0.0005-0.0007 BTC) arasında nispeten durgun kaldı. 2017’nin geri kalanında (ve 2018’in başlangıcında), tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 68.91 $ ‘a (~ 0.00595 BTC) ulaştı.

Birkaç önemli duyuru fiyat artışına neden olmuş gibi görünüyordu. Ekip, Lamborghini gibi gülünç derecede pahalı ürünler satan bir şirket olan Luxure Global Citizen ile bir ortaklık duyurdu. Duyuru, bazı oldukça ağır faturalara yol açacağını ima etti. Populous beta’nın da yıl sonundan önce fiyatı artırmaya yardımcı olması bekleniyordu. Son olarak, ekip yeni PXT belirtecinin bir hava damgasını duyurdu. 

UYARI:  2019 yılı itibariyle bazı sorunlar ortaya çıkmıştır. Luxure, 2019 yılı Şubat ayında Populous ile olan ortaklığının olmadığını açıkladı  ve duyuru da hiçbir zaman yetkilendirmediklerini belirtti . Buna ek olarak, Populous ekibi ortaklık ve PXT havada kalan duyurularını Medium’dan kaldırdı. Bu eylemler ve diğer şeyler, birçok topluluk üyesinin Populous’in aslında bir aldatmaca olduğunu iddia etmesine neden oldu .

Ocak 2018 artışından sonra, PPT fiyatı 2018’in geri kalanının neredeyse tamamı için düştü. Madeni para Nisan ayında bir ani artış yaşadı, ancak buna neyin sebep olabileceği belirsiz. 2019 yılında $ 1.50 (~ 0.000415 BTC) civarındaydı.

Populous (ppt) coin nasıl alınır?

Dünyanın en güvenilir kripto para borsası olan Binance aracılığı ile PPT/BTC paritsinde işlem yaparak gönül rahatlığıyla ppt coin alınabilir. Binance Kayıt

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.